Oproti minulému zápasu v Třebíči mělo sobotní utkání zcela odlišný průběh.
26. 2. 2022, 10:10 hod.
SH Čejkovická

Snipers Třebíč

16:3

Branky a nahrávky:1. Patrik Mladenov, 4. Kvido Robotka, 5. Štěpán Janšta, 7. Patrik Mladenov, 14. Tomáš Chaloupka, 16. Štěpán Janšta, 18. Tomáš Chaloupka, 18. Kvido Robotka, 20. Tomáš Chaloupka, 24. Štěpán Janšta, 27. Patrik Mladenov, 29. Erik Yousif, 32. Ondřej Pánek, 32. Kryštof Krupica, 35. Patrik Mladenov, 35. Tomáš Chaloupka - 2. Jáchym Ondráček, 9. Filip Matula, 20. Šimon Eleder; . Rozhodčí: Patrik Navrátil - Matyáš Reif. Vyloučení:1:0 . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
Snipers Třebíč: Nesnídal - Jahoda, Pánek, Krupica, Robotka, Mladenov, Zušťák, Janšta, Svoboda, Yousif, Vítek, Chaloupka
FBC Gepardi Brno: Voda - Matula, Matýsek, Novotný, Veleba, Boček - Bretfeld, Trojan, Podolský, Zderčík, Mazáč, Eleder, Ondráček.

Oproti minulému vzájemnému měřen sil na Gepardy Třebíč doslova vlétla a už v pr ní minutě šla do vedení. Gepardi zásluhou Jáchyma Ondráčka vyrovnali záhy, ale více ze hry měla Třebíč. Postupně Gepardy zatlačila do defenzívy a dostala se do vedení 4:1. Gepardi Filipem Matulou korigovali na 4.2. Vzápětí však nevyužili přesilovku, která je mohla dostat více do zápasu.

Od druhé třetiny bylo na hřišti prakticky jedno mužstvo. Gepardi se snažili dobývat branku Snipers, ale v cestě stál buď skvělý brankář nebo pevné tyčky.Skóre zápasu se neustále navyšovalo a konečný výsledek hovoří o dalším průběhu více než jasně.