Sokol Brno I EMKOCase Gullivers K

FBC Gepardi Brno Blue

4:5

FBC Gepardi Brno Blue: Tauvinkl - Malík, Swiač, Mazáč, Kokeš, Blaha

Ve třetím utkání jsme se střetli s domácími Gullivers. Utkání probíhalo v rychlém tempu s šancemi na obou stranách. Jako první se radovali ze vstřelení gólu naši soupeři. Naši kluci však brzy vyrovnali. Následně otočili. Soupeři posléze v otočení kontrovali. Ve velmi pohledném utkání soupeř v poločase vedl 3:2. Ve druhé půli tempo utkání nepolevovalo. Naši kluci vstoupili do druhé části utkání aktivněji, kdy se jim podařilo skóre srovnat po proměněném trestném střílení. A následně opět vedení v utkání překlopili na naši stranu. Šance se střídaly na obou stranách, kdy na naší straně bylo nepatrně více promarněných příležitostí ke skórování. V závěru jsme byli přece jen šťastnějším týmem slavícím výhru. Toto utkání se muselo všem přítomným velice líbit.