FBC Aligators Green

FBC Gepardi Brno Blue

4:16

FBC Gepardi Brno Blue: Šimoník - Kondýsek, Malík, Swiač, Mazáč, Škil Kokeš, Blaha, Tauvinkl

Do posledního zápasu proti Aligátorům jsme vůbec nevstoupili dobře. Hned po úvodním buly a střele soupeře jsme inkasovali. Hned při stejném střídání jsme vyrovnali, což nápadně připomínalo dnešní druhý zápas. Kluci se ale úplně nenastartovali do herní pohody a ještě jednou inkasovali. Hra působila jako přetahovaná a kluci byli lehce zaskočeni soupeřovou aktivitou. Postupem jsme přece jenom projevili naši herní kvalitu a zápas pěti góly po sobě otočili. Do poločasu se soupeři podařilo ještě jednou skórovat, čímž stanovili poločasové skóre na 6:3 pro naše kluky. Do druhé půle naši kluci již vlétli a soupeři začali sázet jeden gól za druhým, kdy soupeři již nedali šanci na zvrat v utkání.

Zdeněk Mazáč: Do prvního turnaje v letošním roce jsme vstupovali v plné síle, za což jsem velice rád. Nevěděli jsme co nás dnes čeká, protože se třemi soupeři jsme se ještě vůbec nepotkali. Nakonec a dle výsledků je patrno, že dnešní soupeři byli z kategorie lehčích. Kluci naopak předvedli, že umí hrát útočnou kombinační hru,což dokazuje celkové dnešní skóre 48 : 12. Naopak si uvědomujeme, že máme i rezervy směrem dozadu. Kluci také předvedli týmového ducha, kdy skvěle povzbuzovali a fandili našemu druhému týmu Yellow. Za dnešní výkony klukům velice děkuji.