Hornets Brno ZŠ Horní Black

FBC Gepardi Brno Blue

2:15

FBC Gepardi Brno Blue: Šimon - Kondýsek, Swiač, Mazáč, Škil, Blaha

Ve druhém utkání jsme vyzvali domácí Hornety, kteří si z dnešního dne udělali celodenní domácí turnaj a k zápasům nastupovali jejich spojené týmy. Počet jejich hráčů do pole byl až čtyřnásobný oproti našim. S týmem Hornetů jsme se v letošní sezóně ještě neutkali a tak jsme nevěděli, co můžeme čekat. Naši kluci přistoupili k zápasu zodpovědně ze zabezpečené obrany. Postupně jsme se ujímali aktivity, která byla odměněna vstřelenými góly. Soupeře jsme přehrávali aktivitou a opět kombinační hrou. Až za stavu 5:0 jsme poprvé inkasovali. Do konce poločasu jsme po asistenci brankáře Valentina vstřelili ještě jeden gól my. Ve druhé půli soupeř přidal sice na důrazu, ale naši kluci zachovali chladnou hlavu a s přehledem navyšovali náskok. Za stavu 8:1 se podruhé radoval soupeř ze vstřeleného gólu. To bylo z jeho strany vše. My jsme naopak přidali ještě dalších sedm. Každý z našich hráčů v poli vstřelil alespoň jednu branku.