FBC Gepardi Brno Yellow

FBC Gepardi Brno Blue

0:18

FBC Gepardi Brno Blue: Šimon - Kondýsek, Swiač, Mazáč, Škil, Blaha

Druhý letošní turnaj nás zavedl do ZŠ Horní v Brně. Tentokrát se nejednalo o plnohodnotný turnaj, protože družstvo ze Slavkova se omluvilo. První utkání bylo o to zajímavější, neboť jsme nastoupili proti vlastním spoluhráčům z oddílu – družstvu Yellow. Obě družstva vlivem nemocí a karantén na turnaj nastoupila pouze s pěti hráči do pole. Hned od počátku bylo jasné, kdo tento zápas ovládne. Naši kluci vlétli na své oddílové spoluhráče a gólové hody na sebe nedaly dlouho čekat. Skóre se po krásných kombinacích navyšovalo a v půli se zastavilo na stavu 9 : 0. Ve druhé půli kluci pokračovali v kombinacích a střílení gólů. Klukům z Yellow jsme nedovolili ani čestný úspěch. Při předvedeném sympatickém jejich výkonu byla vysoký prohra až příliš krutá.