31.01.2022

Rozhodla druhá třetina

Ondřej Dohnal
Oslabený Mikulov vzdoroval první třetinu, v závěru zápasu snížil stav a zabránil debaklu.
2021-2022 | 2.liga JMK, 16. kolo
30. 1. 2022, 15:00 hod.
SH Širůch Staré Město

FRC Mikulov

11:6

Branky a nahrávky: 13. Štěpán Dohnal, 17. Matěj Blažek, 18. Jakub Hladký, 18. Štěpán Novotný, 19. Štěpán Dohnal, 28. Zdeněk Řehoř, 30. Štěpán Dohnal, 32. Štěpán Dohnal, 32. Zdeněk Řehoř, 33. Jakub Hladký, 37. Matěj Blažek - 20. Mikuláš Svoboda, 31. Jiří Souchop, 39. Mikuláš Svoboda, 40. Sebastian Rabušic, 41. David Jarošek, 45. Mikuláš Svoboda. Rozhodčí:Petr Stoklásek - Vu Pham Anh . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0 . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
FBC Gepardi Brno: Chmela - Vorba, Blažek, Hladký, Bednář - Dohnal, Řehoř, Novotný, Vicente, Dvořák.
FRC Mikulov: Jeřábek - Jarošek D. - Souchop, Jón, Svoboda, Rabušic, Jarošek O.

Pokud byla gepardí výprava malá, těžko říct, jak charakterizovat Mikulov, který přijel na zápas pouze se šesti hráči v poli. Covid si vybírá svou daň i u soupeřů.

Utkání rozhodla druhá třetina. Během první padla jediná branka a až ve druhé Gepardi začali střelecky úřadovat. Svému soupeři odskočili až na stav 7:1 a o zápasu bylo rozhodnuto. Třetí třetina přinesla brankostroj na obou stranách, obrany přestaly existovat, u Gepardů až v závěru zápasu, kdy dovolili mikulovským korigovat skóre čtyřmi brankami.