16.11.2021

Morkovická hala nám nesvědčí

Lukáš Beránek
Sedmým a osmým kolem pokračoval Jihomoravský přebor mužů. Celek Gepardů zavítal do Morkovic, kde mu byl prvním soupeřem tým Letovic.
2021-2022 | JM přebor, 7. kolo
13. 11. 2021, 10:15 hod.
Morkovice

TJ Sokol Letovice

6:8

Branky a nahrávky: 4. Jakub Škrla, 14. Ondřej Dohnal, 27. Ondřej Dohnal, 27. Jakub Škrla, 33. František Blažek, 37. Zdeněk Kaisler - 3. Petr Pospíšil , 12. Ondřej Kocúr, 12. Tadeáš Dvořák, 15. Petr Pospíšil , 20. Patrik Dvořáček, 22. Tadeáš Dvořák, 24. Pavel Skoták, 37. Pavel Skoták. Rozhodčí: Martin Hudeček - Jiří Chromek. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.
FBC Gepardi Brno: Vizina (Šlagor) – Hladký, Hrubý, Poliak, Petřivalský – Dohnal, Beránek (C), Blažek M., Škrla, Blažek F., Klosowicz, Kuba P., Kinc, Kaisler, Dess
TJ Sokol Letovice: Šafář - Kejík, Dvořák, Hrubý, Chytrý, Kocúr, Řeháček, Šterc, Sedláček, Sedlák, Dvořáček, Blažek, Dvořák, Španiel, Skoták, Pospíšil, Budiš

Další kolo mužského přeboru se odehrálo v dalekých Morkovicích. Do prvního zápasu jsme vstupovali jako outsider. Letovice prokazovali kvalitu od úvodu, ale my si dokazovali, že to bude hratelné a že liga je opravdu hodně vyrovnaná a každý může ztratit body s každým.

Rychle jsme prohrávali ovšem dokázali jsme do 2 minut odpovědět. Bohužel opět jsme měli výkyv a ve 12.minutě inkasujeme dvakrát během 30 sekund. Do druhé třetiny vstupujeme aktivně a naše úderná dvojice Beránek-Dohnal rozehrála skvěle standardní situaci, kdy velmi rychlou rozehrávkou zaskočila soupeře. Poté už bohužel opět dirigovali hru Letovice a na konci třetiny vedli 7:2.

Třetí třetina začala výborně během 18 vteřin dáváme 2 rychlí góly. Soupeř reagoval time outem. To se vyplatilo, protože nám trochu rozbil tlak. Přesto třetí třetinu a celkově zápas můžeme brát jako nejlepší představení našeho týmu v letošní sezóně.