Muži
19.01.2022

Obrat přišel ve třetí třetině

Lukáš Beránek
V Adamově se tým mužů utkal s celkem Atlas Blansko. A i když začátek nebyl úplně optimální, v závěrečné třetině došlo k demolici soupeře.
2021-2022 | JM přebor, 13. kolo
15. 1. 2022, 11:30 hod.
Sokol Adamov

FBC Gepardi Brno

FBK Atlas Blansko "B"

7:3

Branky a nahrávky:10. Daniel Kinc, 25. Lukáš Beránek, 28. Lukáš Beránek, 32. Štěpán Trunda, 36. Jakub Škrla, 37. Štěpán Trunda, 39. Lukáš Beránek - 11. Jan Frýdek, 12. Jan Frýdek, 17. Jan Frýdek . Rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Minařík. Vyloučení: 1:1 . Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
FBC Gepardi Brno: Vizina (Šlagor) – Poliak, Vorba, Hladký, Hrubý, Dostál – Škrla – Blažek F., Kinc, Glos, Dvořák, Beránek ©, Kuba P., Trunda, Kuba M.
FBK Atlas Blansko "B": Žabka - Frýdek, Moučka, Crla, Nechuta, Žilka, Janík, Čípek

<p>Do prvního zápasu v novém roce nastoupili naši muži proti celku z Blanka. Opět na stejné místě jako v prvním zápase, které dopadlo lépe pro naše muže. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Soupeř nás přehrával i v 8 hráčích. Přesto jsme se dostali do vedení zásluhou dvojice Kinc-Škrla, která naznačila, že by mohla poměrně dobře fungovat. Jenže ještě do přestávky stihl kapitán domácích Frýdek dvěma góly otočit skóre. </p>

<p>Druhá třetina začala podobně jako ta první. Gepardi ovšem lehce hru vyrovnávali a zlepšili obranou část hry. Přesto Frýdek dokončil hattrick a soupeř už vedl 1:3. Soupeř poté dělá zbytečný faul a je vyloučen za hru bez hokejky. Přesilovka se nám příliš nedaří. Přišlo pár střel, ale kombinace v nově složené přesilovkové formaci vázla. Pět sekund před koncem přesilovky ji nakonec využíváme parádní ránou kapitána Beránka, kterému nádherně nabil Hladký. </p>

<p>Do třetí třetiny jdeme s jedno brankovým mankem. Na začátku třetí třetiny stahujeme hru na 2 formace a tím se nám podařilo zvýšit tempo hry. Kapitán Beránek se snažil sekundovat kapitánovi hostů, a tak individuální akcí vyrovnává. Poté dostává Gepardy do vedení při svém debutu a půlročním zranění Štěpán Trunda. Gepardi vedení už nepustili a vítězstvím 5:0 ve třetí třetině si připisují první 3 body v roce 2022 za vítězství 7:3