19.01.2022

Opět rozhodl závěr, poslední minuta v režii Gepardů

Lukáš Beránek
Také druhý zápas sobotního měření sil přinesl dramatickou zápletku. Vyrovnané a bojovné utkání zvrátili Gepardi vždy dvěma brankami, které vstřelili během jedné minuty.
2021-2022 | JM přebor, 14. kolo
15. 1. 2022, 14:00 hod.
Sokol Adamov

Shooters Beta Stars

3:6

Branky a nahrávky: 1. Jan Veselý, 19. Ondřej Spáčil, 37. Michal Hána - 11. Daniel Kinc, 20. Lukáš Beránek, 30. Štěpán Trunda, 31. Jakub Škrla, 39. František Blažek, 39. Daniel Kinc. Rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Bruno Weber. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.
Shooters Beta Stars: Germ - Kubek, Fencl, Vaníček, Hypský, Vajda, Spáčil, Háma, Heger Veselý, Porwisz, Čepera, Filip
FBC Gepardi Brno: Šlagor (Vizina) – Poliak, Vorba, Hladký, Hrubý, Dostál – Škrla – Blažek F., Kinc, Glos, Dvořák, Beránek ©, Kuba P., Trunda, Kuba M.

<p>Druhý zápas byl ve znamení sousedů z tabulky. Gepardi od úvodu zápasu ukazovali, že budou florbalovějším týmem, přestože od 1. minuty prohrávali. Soupeř hrál tvrdý florbal. Některé zákroky do florbalu nepatřili, ale rozhodčí se rozhodli, že pískat dnes nebudou a Gepardům nezbylo nic, než muset se s tím srovnat. Po první třetině bylo skóre 1:1.</p>

<p>Po přestávce bylo hlavní se uklidnit a hrát dál svoji hru a neřešit výroky rozhodčích. Hra měla i nadále zběsilé tempo. Soupeř jde opět do vedení, ale na Gepardech bylo vidět odhodlání. Lajny nastupovali na hřiště se slovy teď dáme gól. Pouze u slov nezůstalo a po přiklepnutí Dvořáka ihned srovnává Beránek. </p>

<p>Opět rozhodovala třetí třetina. Začalo se opatrně a my diktujeme opět hru. Po průniku Blažka si naše střídačka hlasitě řekla o přesilovku. Přesilovku stejně jako v prvním zápase využíváme a jdeme do vedení zásluhou Trundy. Ihned poté skóruje Škrla. Tato branka se ukázala jako vítězná. Přestože jsme ještě inkasovali, tak poté 2 naše branky znamenají konečný stav 3:6.</p>

Lukáš Beránek (kapitán): Jak jsem klukům řekl i v šatně. Jsem za tato dvě vítězství nesmírně rád. Potřebovali jsme je jako sůl! Nyní je konečně i pohled na tabulku trošku lepší! Obě utkání jsme týmově odmakali, přestože chybělo pár hráčů. Všem ještě jednou děkuji! Zvláštní díky a klobouk dolů bych chtěl dát Štepovi Trundovi, který do toho po půlroční pauze po operaci vlétl neskutečně. Nechal tam všechno a byl v mých očích nejlepším hráčem týmu