04.03.2022

Také Letovice nad naše síly

Zbyněk Matýsek
Druhý zápas patřil našemu soupeř, který bezpečně držel vývoj utkání pod kontrolou. V závěru se blýskl brankář Gepardů Jaroslav Šlagor.
2021-2022 | JM přebor, 16. kolo
5. 2. 2022, 11:30 hod.
SH Morkovice

TJ Sokol Letovice

5:1

Branky a nahrávky: 14. Tomáš Chytrý, 20. Lukáš Budiš, 27. Roman Mikulášek, 31. Tomáš Chytrý, 39. Petr Pravec - 35. Štěpán Trunda. Rozhodčí: Jan Kovařík - Vu Pham Anh . Vyloučení:1:0 . Využití: 0:0. V oslabení:0:0 .
TJ Sokol Letovice: Hrubý - Kocúr, Sedláček, Šterc, Dvořák T. - Dvořák V., Pospíšil, Chytrý, Mikulášek, Budiš, Blažek, Španiel, Pravec
FBC Gepardi Brno: Šlagor - Hladký, Hrubý, Dostál, Poliak, Kaisler - Blažek M., Dvořák, Trunda, Kuba P., Kinc, Kuba M., Dess, Glos, Blažek F.

Po bezbrankové první třetině, která je v této soutěži v podstatě raritou, udeřily Letovice ihned po úvodním bully druhé části hry. Po šesti minutách odskočily na dvoubrankový náskok, Gepardům se nepodařilo snížit ani v početní výhodě. I třetí třetina začala náporem Letovic, které navýšily svoje vedení o další dvě branky. Následný time out Gepardů přinesl ovoce v podobě zklidnění hry a vstřelené branky, ovšem poslední branka padla opět po střele Letovic. Poslední řádek do zápisu zapsal Jarda Šlagor chyceným trestným střílením.