Starší žáci
23.09.2021

Druhý zápas? Vymazat z hlavy

Zbyněk Matýsek
Také kategorie starších žáků vstoupila o víkendu ke svým prvním ligovým zápasů. Nově formovaný tým s několika úplnými nováčky čelil v nedělních zápasech Hornetům a Otrokovicím.
2021-2022 | JM liga, 2. kolo
19. 9. 2021, 12:55 hod.
Sportovní hala ZŠ Čejkovická

Panthers Otrokovice

19:1

Branky a nahrávky: 1. Josef Novák, 2. Vojtěch Čambala, 3. Ondřej Medek, 4. Josef Novák, 5. Martin Mrkvica, 6. Jindřich Bobák, 7. Adam Hittl, 8. Marek Popelka, 11. Martin Mrkvica, 12. Vojtěch Čambala, 13. Josef Novák, 18. Adam Hittl, 19. Marek Popelka, 24. Adam Hittl, 25. Marek Popelka, 27. Michal Pernička, 30. Josef Novák, 34. Josef Novák, 35. Josef Novák - 32. Štěpán Rolinek. Rozhodčí: Šimon Grega - Martin Kohoutek. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
Panthers Otrokovice: Fabrika - Bobák, Tomeček, Kotačka, Popelka, Záhorec, Kůra, Medek, Cambala, Horák, Mrkvica, Hitt, Pernička, Novák
FBC Gepardi Brno: Chmela - - Novotný, Matula, Robek, Veleba - Bartoš, Podolský, Lojek - Rolinek, Pilát, Dvořák - Matýsek (C), Trojan, Pavlík
Co říci k zápasu s tak jednoznačným výsledkem? Nic moc. Snad jen, že o utkání rozhodla první třetina. V ní jsme si nechali dát deset (!) branek, z toho čtyři byli po ukázkové kombinaci a přechodu z obranného pásma Otrokovic, kdy naše křídla zaspala.
Druhou i třetí třetinu jme odehráli již spíše z povinnosti, malinkým úspěchem je vstřelená branka, takže utkání jsme nekončili s nulou na kontě.
Zbyněk Matýsek (trenér): Tento zápas musíme rychle vygumovat z paměti. Samozřejmě víme o našich nedostatcích, klukům jsme jasně řekli, jaký očekáváme vývoj a progres během sezóny a máme na čem pracovat. Na druhou stranu máme asi nejmladší tým v soutěži, z loňského kádru nám zůstali jen tři hráči ročníku 2007. Ale musíme se s tím vypořádat a upřímně doufáme,že právě dnes jsem se odrazili od pomyslného dna.