SH Štěrkoviště Otrokovice

FBC Gepardi Brno Blue

Panthers Otrokovice

4:15

Branky: 6. Šimon Jelínek, 13. Šimon Eleder, 16. David Mazáč, 31. Šimon Jelínek - 1. Lukáš Zelík, 4. Robin Hasík, 5. Lukáš Zelík, 6. Jonáš Konior, 9. Tomáš Kulhánek, 12. Robin Hasík, 20. Martin Pšenčík, 21. Robin Hasík, 25. Robin Hasík, 29. Štěpán Očadlík, 30. Jakub Ťopek, 31. Jakub Ťopek, 32. Robin Hasík, 33. Štěpán Očadlík, 34. Jakub Ťopek . Rozhodčí: Petr Kroča - Adéla Lišková .
FBC Gepardi Brno Blue: 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 17 Filip Borkovec, 21 Vojtěch Malík, 23 David Mazáč, 40 Šimon Eleder, 83 Radim Boček, 86 Šimon Jelínek
Panthers Otrokovice: 7 Jonáš Konior, 9 Jakub Kračina, 11 Daniel Matoušek, 12 Štěpán Očadlík, 14 Martin Pšenčík, 16 Tomáš Kulhánek, 20 Robin Hasík, 22 Lukáš Zelík, 37 Kryštof Zuzaník, 56 Jakub Ťopek, 86 Adam Langer, 88 Štěpán Orel

Ve druhém zápase bylo od prvních minut jasno o favoritovi. Otrokovice na hřišti dominovali a příliš toho Gepardům nedovolovali. První třetina skončila poměrem 1:6 pro soupeře. Ve druhé třetině gepardi zlepšili obranou fázi hry a inkasovali jen dva góly. Dva se jim podařilo vstřelit a druhá třetina skončila poměrem 2:2. Ve třetí části se hra gepardů zcela rozpadla. Došly fyzické síly a v hlavě už se všichni viděli zpátky v Brně. Utkání tak skončilo výsledkem 4:15.