TJ ČKD Blansko

FBŠ Hattrick Brno Blue

FBC Gepardi Brno Yellow

10:0

Branky: 2. Max Horák, 10. František Dvořák, 14. Jan Topolovský, 17. František Dvořák, 19. Jiří Pospíšek, 25. Jan Topolovský, 25. Antonín Stejskal, 27. Jiří Pospíšek, 28. Jakub Pernický, 30. Matěj Bartoloměj Pitlach . Rozhodčí: Jan Nečas - František Poliak .
FBŠ Hattrick Brno Blue: 5 Lukáš Horák, 7 Matěj Bartoloměj Pitlach, 9 Antonín Stejskal, 10 Jiří Pospíšek, 12 Jakub Pernický, 20 Martin Unčovský, 30 Max Horák, 41 Luboš Musil, 45 Vojtěch Jonáš, 62 Jakub Kostka, 88 Lukáš Džingozov, 93 Jan Topolovský, 94 Jakub Jurisa, 97 Michael Polák, 98 František Dvořák, 99 Roman Škarohlíd
FBC Gepardi Brno Yellow: 1 Martin Procházka, 18 Michal Vrzal, 19 Adam Navrátil, 22 Jan Maňas, 24 David Palásek, 38 Ferdinand Kubík, 65 Václav Kaněk, 78 Richard Jančík, 82 Jakub Šenkýř, 89 Martin Vykydal

V druhém zápase se kluci postavili proti týmu FBŠ Hattrick Brno Blue. Bylo zřejmé, že Gepardi se zaměřili na chyby, které je postihly v předchozím utkání s Blanskem. První třetina skončila 2:0 ve prospěch Hattricku po jejich výrazném tlaku. Gepardi však ukázali zlepšení a drželi se ve hře velmi slibně. Ve druhé třetině vytvořili Gepardi několik nadějných akcí, avšak skvělý brankář Hattricku jim zabránil vstřelit branky. Třetí třetina bohužel nebyla pro Gepardy příznivá. K závěru utkání mladým hráčům Gepardů došly síly a nestačili již na osobní obranu a přes Hattricku. Po prohře ve třetí třetině 0:5 se konečný výsledek zápasu zastavil na 0:10 ve prospěch Hattricku Brno.