SH Tuřany

FBO Orel Boskovice

FBC Gepardi Brno Yellow

6:0

Branky a nahrávky: 5:32 Petr Včelík (Jonáš Šenkyřík), 13:46 Matthias Görlich (Martin Špidla), 15:03 Ladislav Prudil (Jonáš Šenkyřík), 16:11 Petr Včelík (Jonáš Šenkyřík), 25:12 Jonáš Oujeský (Jakub Kašpar), 26:24 Vítězslav Jelínek (Martin Špidla) . Rozhodčí: Bezchleba Adam, Navrátil Patrik .
FBO Orel Boskovice: 21 Natálie Minxová, 39 Dominik Šmoldas, 31 Matthias Görlich, 34 Šimon Koupý, 35 Vítězslav Jelínek, 36 Matyáš Prudil, 37 Iva Grénarová, 42 Radek Dokoupil, 45 Petr Včelík, 48 Vojtěch Grénar, 50 Ladislav Prudil, 55 Jonáš Šenkyřík, 56 Martin Špidla, 58 Jonáš Oujeský, 64 Jakub Kašpar, 71 Samuel Chládek, 74 Kryštof Buš
FBC Gepardi Brno Yellow: 32 David Flekač, 16 Jan Kokeš, 17 Filip Borkovec, 21 Vojtěch Malík, 22 Jan Maňas, 27 Jan Budík, 37 Miroslav Baláš, 61 Tomáš Graffe, 76 Ondřej Remeš, 98 Pavel Tomšíček

Do zápasu nastoupil mladý gepardí tým proti velmi těžkému soupeři z Boskovic. Zápas sice měl jasného favorita, ale Gepardi statečně bojovali, poctivě si plnili své defenzivní úkoly a několikrát i ohrozili branku soupeře. Gól se ale vsítit nepodařilo. Naopak soupeř v první třetině přece jenom jednu branku dal a po první třetině tak vedl o jeden gól. Vstup do druhé třetiny se gepardům nepovedl podle představ. Během čtyř minut mladý tým šelem inkasoval tři branky, což trochu srazilo odhodlání a sebevědomí Gepardů. Druhá třetina se poté dohrála bez gólu. Ve třetí třetině byl úkol jasný. Hrát aktivní hru a vstřelit tak alespoň jeden gól. Cíl se podařilo splnit pouze polovičatě. Mladí Gepardi skutečně předváděli aktivní hru a dělali vše pro to, aby byli nebezpeční a vstřelili vytoužený gól. Ten se ale bohužel nepodařilo vsítit. Naopak soupeř přidal další dvě branky a zápas tak skončil 0:6 z pohledu Gepardů.