STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala)

Bulldogs Brno "B"

FBC Gepardi Brno Yellow

4:1

Branky a nahrávky: 09:07 19 Michal Kalousek, 13:34 71 Tomáš Horák (99 Tobiáš Justan), 28:02 99 Tobiáš Justan (71 Tomáš Horák), 34:35 71 Tomáš Horák (99 Tobiáš Justan) - 02:54 4 Jáchym Ondráček . Rozhodčí: Valehrach Lukáš, Novák Matouš . Vyloučení: 0:0 .
Bulldogs Brno "B": 2 Vilém Kalina, 3 Erik Slanina, 7 David Minx, 11 Erik Roháček, 12 František Škaroupka, 13 Martin Pešina, 19 Michal Kalousek, 28 Daniel Kupka, 63 Kvido Karásek, 64 Jonáš Hanáček, 71 Tomáš Horák, 95 Dominik Karel Požár, 99 Tobiáš Justan
FBC Gepardi Brno Yellow: 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 16 Jan Kokeš, 21 Vojtěch Malík, 22 Jan Maňas, 24 David Palásek, 25 Ondřej Mašek, 38 Ferdinand Kubík, 76 Ondřej Remeš, 83 Radim Boček, 98 Pavel Tomšíček

Do druhého zápasu hracího dne jsme nastoupili proti týmu Bulldogs Brno B. Do tohoto zápasu Gepardi vstoupili mnohem lépe, než v prvním zápase. Byli aktivní a dařily se jim kombinace. Proto ani ne po třech minutách hry proměnil trestné střílení Jáchym Ondráček. Bohužel tato branka byla do sítě brněnských Bulldogs jediná. Následovaly pasáže vyrovnané hry a většího tlaku Bulldogs. Bohužel se podařilo brněnskému týmu v oranžové vyrovnat ještě v první třetině, tudíž zápas začínal od druhé třetiny od nuly. Další dvě třetiny patřili převážně Bulldogs. Druhou třetinu, i přes některé skvělé zákroky Davida Flekače v bráně, Gepardi prohráli 1:0 a třetí třetině se našemu soupeři podařilo vstřelit ještě dvě branky. Konečný výsledek se tedy zastavil za stavu 4:1.