STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala)

FBC Gepardi Brno Yellow

K1 Florbal Židenice

2:4

Branky a nahrávky: 09:32 4 Jáchym Ondráček, 34:57 4 Jáchym Ondráček (76 Ondřej Remeš) - 02:28 24 David Pokora (88 Vojta Šoukal), 10:53 10 Marek Helis (29 Jakub Knotek), 23:54 27 Tomáš Caha (50 Jakub Starý), 33:32 27 Tomáš Caha . Rozhodčí: Valehrach Lukáš, Novák Matouš . Vyloučení: 0:1 .
FBC Gepardi Brno Yellow: 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 16 Jan Kokeš, 21 Vojtěch Malík, 22 Jan Maňas, 24 David Palásek, 25 Ondřej Mašek, 38 Ferdinand Kubík, 76 Ondřej Remeš, 83 Radim Boček, 98 Pavel Tomšíček
K1 Florbal Židenice: 2 Marek Sedláček, 4 Jáchym Smejkal, 10 Marek Helis, 23 Marek Bařák, 24 David Pokora, 26 Tobiáš Vojík, 27 Tomáš Caha, 29 Jakub Knotek, 47 Dominik Hejtmánek, 50 Jakub Starý, 63 Šimon Ilík, 88 Vojta Šoukal, 90 David Němčanský, 98 Vojtěch Kolář, 99 Patrik Richter
První zápas sehrál tým yellow proti týmu ze Židenic. Utkání od začátku bylo velmi vyrovnané. Bylo jasné, že budou rozhodovat maličkosti a každá střela se bude počítat. Utkáni zašalo nemile pro tým Gepardů, jelikož se už po téměř třech minutách trefil první tým Židenic. Na tuto branku ale v desáté minutě našel odpověď Jáchym Ondráček po hezké akci od mantinelu. Další rána přišla v závěru první třetiny, kdy se Židenice dostali znovu do vedení. Druhá třetina byla divácky nejméně atraktivní. Padla jen jedna branka a to na straně Židenic, tudíž po dvou třetinách stav 1:3. Do třetí třetiny kluci z Gepardů nastoupili velice aktivně a předváděli velmi slušnou hru, avšak i po druhé vstřelené brance Ondráčka, nedokázali obrátit zápas ve svůj prospěch.