SH Tuřany

FBC Gepardi Brno Yellow

Hornets Brno ZŠ Horní

1:6

Branky a nahrávky:17:19 Mašek (Baláš) - 10:09 Šálek (Pechan), 15:37 Zitterbart (Svoboda), 16:07 Černý (Folta), 16:52 Janega (Živný), 30:28 Zitterbart (Černý), 34:29 Svoboda (Folta) .
FBC Gepardi Brno Yellow: 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 8 Jakub Tauvinkl, 12 Adam Šimoník, 15 Vladimír Škil, 16 Jan Kokeš, 22 Jan Maňas, 24 David Palásek, 25 Ondřej Mašek, 37 Miroslav Baláš, 76 Ondřej Remeš, 98 Pavel Tomšíček
Hornets Brno ZŠ Horní: 7 Ondřej Folta, 9 David Šebela, 10 Václav Živný, 11 Ondřej Šálek, 18 Šimon Zitterbart, 24 Jan Svoboda, 33 Jan Pechan ,34 Matěj Janega, 37 Adam Beníček, 77 Šimon Eduard Černý, 88 Matěj Csengődi

Do druhého zápasu hracího dne v Tuřanech jsme nastoupili proti silnému týmu Hornets Brno. Bylo jasné, že obrázek hry se bude vyvíjet podobně jako v prvním zápase, takže kluci věděli do jakého zápasu nastupují. Přizpůsobili jsme naši hru a už kluci věděli, jak na takovou hru soupeře reagovat. I možná proto skončila první třetina 1:0 pro tým v černožluté barvě.

Druhá třetina byla gólově nejbohatší a také zde padla jediná branka gepardů. Trefil se Ondra Mašek, kterému nahrával Mira Baláš, který si odnesl z prvního hracího víkendu za starší žáky dva kanadské body.

Ve třetí třetině se podařilo Hornets přidat další dva góly a tak konečný výsledek byl 6:1 pro Hornets Brno.