Sportovní hala Tuřany

FBC Gepardi Brno Blue

TJ Znojmo LAUFEN CZ

5:3

Branky a nahrávky: 03:34 Jáchym Ondráček (David Mazáč), 11:32 Šimon Eleder (Michal Mazáč), 20:36 Jáchym Ondráček (David Flekač) (PP), 24:58 Jáchym Ondráček (David Mazáč), 26:03 Pavel Tomšíček (Šimon Jelínek) (PP) – 14:24 Jan Klíč (Stanislav Čapoun), 17:30 Michal Jedlička (Jan Klíč) (PP), 22:23 Jan Klíč (Patrik Olej)
FBC Gepardi Brno Blue: 32 David Flekač, 8 Jakub Tauvinkl, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 16 Jan Kokeš, 17 Filip Borkovec, 20 Tadeáš Jelínek, 23 David Mazáč, 28 Jan Macháček, 40 Šimon Eleder, 65 Václav Kaněk, 86 Šimon Jelínek, 98 Pavel Tomšíček
TJ Znojmo LAUFEN CZ: 48 Matěj Pokorný, 7 Jan Klíč, 17 Matyáš Pospíšil, 20 Matthias Stöckelmaier, 24 Matěj Knoflíček, 25 Matěj Mrázek, 42 Ondřej Bláha, 69 Filip Polák, 70 Šimon Stegura, 73 Stanislav Čapoun, 76 Patrik Olej, 79 Michal Jedlička

V prvním zápase turnaje jsme se střetli s celkem ze Znojma. Byl vidět vyrovnaný a bojovný zápas. V první třetině hra teprve nabírala na tempu. Na obou stranách byly vidět brankové příležitosti. Gepardi své využili, Znojmo nikoliv. Po první třetině tak byl stav 2:0 pro tým v modrých barvách. Do druhé třetiny vstoupilo Znojmo mnohem aktivněji a během 6 minut dokázalo i díky využité přesilové hře srovnat skóre. Gepardi ovšem také nesložili zbraně a v přesilové hře si vzali vedení zpět. O 2 minuty později ovšem Znojmo vyrovnává a do třetí třetiny se jde za vyrovnaného stavu. Gepardi do třetí třetiny vlítli s úmyslem urvat první výhru v sezóně a již po minutě jdou opět do vedení. Za další minutu byla Gepardům nabídnuta další přesilová hra, kterou velmi rychle využívají a již podruhé v zápase jdou do dvoubrankového vedení. V závěru zápasu mohlo být ještě veseleji, to když se rozhodčím zkřížili ruce nad hlavou a bylo nařízeno trestné střílení pro Gepardy. K nájezdu se postavil Šimon Eleder. Svoji přízemní střelou ale brankáře Znojma nepřekonal a skóre zůstalo nezměněné. Do konce zápasu ale už žádný z celků gól nepřidal, a tak si kluci připisují první tři body do tabulky.