Sportovní hala Tuřany

Snipers Třebíč Modří

FBC Gepardi Brno Blue

6:2

Branky a nahrávky: 01:15 Ondřej Svoboda, 07:51 Vojtěch Fila (Eliška Hotová), 18:57 Šimon Vybíral (Vojtěch Dvořák), 23:00 Denis Plavec (Vojtěch Fila), 26:47 Tomáš Charvát (Vojtěch Dvořák), 27:58 Vítek Chodur – 02:16 Michal Mazáč (Šimon Eleder), 15:39 Jáchym Ondráček
Snipers Třebíč Modří: 88 Oldřich Navrátil, 4 Šimon Vybíral, 5 Vojtěch Buček, 6 Eliška Hotová, 7 Vojtěch Dvořák, 11 Denis Plavec, 29 Michal Pospíchal, 30 Vítek Chodur, 39 Ondřej Svoboda, 87 Vojtěch Fila, 90 Tomáš Charvát, 91 Dominik Lučný, 94 Šimon Šoltó, 97 Martin Železný
FBC Gepardi Brno Blue: 8 Jakub Tauvinkl, 32 David Flekač, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 17 Filip Borkovec, 20 Tadeáš Jelínek, 23 David Mazáč, 28 Jan Macháček, 40 Šimon Eleder, 65 Václav Kaněk, 86 Šimon Jelínek, 98 Pavel Tomšíček

Druhý zápas začal v mnohem vyšším tempu. Soupeř z Třebíče od začátku zápasu aktivně napadal a vytvářel si jednu šanci za druhou. Po minutě zápasu byl již stav 0:1 z pohledu Gepardů. Po další minutě bylo ovšem po krásné akci srovnáno. V zápase bohužel Gepardi tahali za kratší konec a spíše jen reagovali na rychle hrajícího soupeře. Po první třetině byl stav 1:2. Po přestávce a výborně ubráněné přesilovce soupeře přišla vzpruha v podobě druhého gólu, který byl zároveň i gólem vyrovnávacím. To bylo ale bohužel směrem do ofenzivy od Gepardů vše. Hráči statečně bojovali a snažili se na soupeře vyvíjet tlak a nedávat mu tak mnoho času na jeho hru. Třebíč ale ukázala své kvality a do konce zápasu dokázala přidat další 4 branky a zaslouženě tak zvítězila 6:2.