CESA VUT II

FBC Gepardi Brno Blue

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

3:11

Branky a nahrávky: 02:36 Šimon Eleder (Josef Rejzek), 04:59 Jáchym Ondráček, 20:24 Michal Mazáč – 01:37 Kryštof Klabzuba (Miroslav Chlápek), 01:53 Jan Nový (Viktor Běloch), 03:10 Viktor Běloch (Matyáš Hanzalík), 10:14 Pavel Labaj (Jan Nový), 11:57 Tomáš Grof (Viktor Běloch), 16:23 Kryštof Klabzuba (Miroslav Chlápek), 18:46 Tomáš Grof (Pavel Labaj), 19:58 Matyáš Hanzalík (Viktor Běloch), 22:53 Matyáš Hanzalík (Viktor Běloch), 29:08 Pavel Labaj (Matyáš Hanzalík), 32:16 Jakub Krakovec
FBC Gepardi Brno Blue: 1 Martin Procházka, 32 David Flekač , 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 20 Tadeáš Jelínek, 22 Jan Maňas, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 86 Šimon Jelínek, 98 Pavel Tomšíček
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín: 1 Miroslav Chlápek, 4 Tobiáš Mráka, 8 Kryštof Klabzuba, 10 Dominik Půček, 14 Matyáš Hanzalík, 20 Viktor Majtán, 24 Pavel Labaj, 33 Tomáš Grof, 36 Marek Šimkovič, 41 Viktor Běloch, 55 Jan Nový, 65 Jakub Krakovec, 86 Dominik Navrátil

V druhém zápase nás čekal rozjetý tým z Hodonína. První třetina nabídla mnoho šancí na obou stranách. Hra byla rychlá a velmi vyrovnaná. Soupeř ovšem prokázal větší kvalitu v zakončení a z podobného počtu šancí dokázal vstřelit o tři góly více. Po první třetině byl stav 2:5. V druhé části zápasu se ovšem soupeř dostal na koně a začal ovládat hru. Gepardi si začali tvořit méně a méně šancí, a tak vstřelili pouze jednu branku. Soupeř i přes velmi dobře bránící gepardy dokázal najít prostor pro zakončení a v druhé třetině zápasu vstřelil další čtyři góly. Ve třetí třetině byl vidět bojovný zápas. Gepardi opět o něco zlepšili svoji obranu a inkasovali pouze dva góly. Síť za soupeřovým brankářem se jim ale už rozvlnit nepodařilo, a tak zápas končí výsledkem 3:11.