CESA VUT II

SK Troopers

FBC Gepardi Brno Blue

7:8

Branky a nahrávky: 05:23 Ondřej Kroupa (Jakub Zeman)05:41 Dominik Kučera (Petr Gabrhel), 15:09 Dominik Kučera, 17:14 Ondřej Kroupa (Štěpán Souček), 19:54 Dominik Kučera (Petr Gabrhel), 20:54 Dominik Kučera (Petr Gabrhel), 30:30 Petr Gabrhel (Ondřej Kroupa) – 06:47 Šimon Jelínek (Jáchym Ondráček), 06:52 Michal Mazáč, 14:01 Jáchym Ondráček, 18:44 Tadeáš Jelínek (Jáchym Ondráček), 20:21 Šimon Jelínek (Jáchym Ondráček), 22:17 Jáchym Ondráček (Jan Maňas), 22:49 Šimon Eleder, 23:53 Jáchym Ondráček (Šimon Jelínek)
SK Troopers: 1 Nela Kašpárková, 2 David Doleček, 4 Štěpán Souček, 9 Jakub Zeman, 15 Kryštof Kašparovský, 20 Jan Pešek, 25 Dominik Kučera, 28 Ondřej Kroupa, 52 Tomáš Blažek, 65 Jakub Mariánek, 74 Petr Gabrhel
FBC Gepardi Brno Blue: 32 David Flekač, 1 Martin Procházka, 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 20 Tadeáš Jelínek, 22 Jan Maňas, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 86 Šimon Jelínek, 98 Pavel Tomšíček

Jako první se mladí Gepardi střetli s týmem Troopers. Odvetný zápas za porážku ve finále Troopers cupu začali lépe hráči Troopers, kdy již v šesté minutě zápasu vedli 2:0. Díky slepeným gólům v pěti vteřinách jsme ale dokázali srovnat skóre, a tak byl stav po první třetině vyrovnaný 2:2. K vidění byl rychlý a technický florbal. Více šancí si dokázali vypracovat Gepardi. Mírná převaha se projevila ve druhé části, kdy sice Gepardi třikrát dotahovali jednobrankové vedení Troopers, ale v závěru třetiny dokázali skóre překlopit na svoji stranu a jít tak do závěrečné části zápasu s dvoubrankovým vedením. Ve třetí třetině Troopers přitopili pod kotlem a byli lepším týmem. Dokázali si vytvořit více šancí a zaslouženě vstřelili kontaktní gól. Díky velké snaze a obětavosti Gepardů to ale bylo v tomto zápase vše a naši starší žáci si tak odnášejí další velmi cenné vítězství.