SH TJ Znojmo

TJ Znojmo LAUFEN CZ Green

FBC Gepardi Brno Yellow

7:5

Branky a nahrávky: 5:03 Honek, 18:45 Bláha (Krula), 27:17 Matula (Žampa), 29:32 Kratochvíl (Bláha), 29:41 Kratochvíl (Žampa), 32:31 Kratochvíl, 35:43 Krula - 3:50 Boček, 4:48 Tomšíček (Šenkýř), 5:35 Swiač (Maňas), 6:55 Swiač, 15:28 Swiač (Maňas) .
TJ Znojmo LAUFEN CZ Green: 9 Filip Kratochvíl, 10 Vojtěch Žilinec, 18 Tomáš Krula, 25 Petr Žampa, 42 Ondřej Bláha, 57 Vojtěch Matula, 63 Adam Souček, 67 Jakub Honek, 73 Peter Kejzlar, 77 Adam Kratochvíl, 78 Jakub Janíček, 88 Vojtěch Toufar
FBC Gepardi Brno Yellow: 8 Jakub Tauvinkl, 15 Vladimír Škil, 21 Vojtěch Malík, 22 Jan Maňas, 25 Ondřej Mašek, 28 Jan Macháček, 30 Daniel Swiač, 82 Jakub Šenkýř, 83 Radim Boček, 98 Pavel Tomšíček

První zápas týmu yellow proti domácímu celku byl velice vyrovnaný od začátku až do konce. Lepší vstup do zápasu měli Gepardi a díky tomu první třetina končila za stavu 4:1 pro Gepardy. Ve druhé třetině se hra přelévala ze strany na stranu a hra byla velice vyrovnaná. Ke konci třetí třetiny Znojmo začalo napadat naše obránce a na to jsme nenašli rychlý recept a bohužel Znojmo tímto tahem dokázalo obrátit zápas ve svůj prospěch.