Vyrovnaný souboj až do konce, bohužel se špatným koncem

Druhý zápas sehráli muži v Morkovicích proti VSK MZLU BRNO.
21. 1. 2023, 15:00 hod.
SH Morkovice

VSK MZLU Brno

1:2

Branky a nahrávky: 19. Ondřej Dohnal - 21. Michal Špičák, 23. Andrej Tomášik . Rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 .
FBC Gepardi Brno: Vizina - Vorba, Hrubý, Glos - Trunda, Dohnal, Štěrba, Kuba P., Kuba M., Reichmann
VSK MZLU Brno: Mladý, Černín - Vaculík, Samek, Pelikán, Černín, Světlík, Mikeška, Nesiba, Tomášik, Havlíček, Špičák

Jako v prvním zápase, tak i v druhém byla první třetina velice opatrná. Týmy se rozehrávali a snažili se najít prostory v obranách soupeře. Šance byly na obou stranách, ale branka nepadla.

Druhá třetina byla pro diváka o něco zajímavější. V 19. minutě zápasu vyvezl míček ze své obrané poloviny Štěpán Trunda a výbornou přihrávkou přes šířku hřiště našel připraveného Ondřeje Dohnala, který se ze své oblíbené palebné pozice nemýlil. Bohužel MZLU se nezalekli a hned po 2 minutách hry odpověděli vyrovnávacím gólem. Za další dvě minuty se znovu trefil soupeř a do třetí třetiny jsme šli za stavu 1:2.

Celá třetí třetina byla velice vyrovnaná a šance byly na obou stranách. MZLU výborně osobně bránilo, tudíž měli naši útočníci velmi málo prostoru na zakončení. Osobní obrana našemu týmu dělala velké starosti, a právě proto zůstala třetí třetina bez branek a prohráli jsme 1:2.
Ondřej Beránek (Gepardi): Bohužel druhý těsný výsledek během jednoho hracího dne a další prohra. I když se hráči snažili plnit všechny pokyny, tak osobní obrana soupeře nás dostala a za zápas jsme vstřelili pouze jednu branku. Bohužel to v této lize nestačí, a tak jsme odešli ze zápasu bez bodu.