29.10.2021

Brankostroj proti béčku Hatricku řídl první útok

Zbyněk Matýsek
Dvojici nedělních zápasů na menším hřišti v Campusu v Bohunicích odstartoval zápas s B-týmem Hattricku. Na brankostroji Gepardů měl drtivý podíl první útok ve složení Dohnal, Řehoř, Novotný, který si přispal celkem 13 branek z 15.
2021-2022 | 2.liga JMK, 5. kolo
24. 10. 2021, 09:00 hod.
HMS Bohunice Campus

FBŠ Hattrick Brno "B"

15:4

Branky a nahrávky: 6. Štěpán Novotný, 9. Zdeněk Řehoř, 11. Štěpán Dohnal,15. Zdeněk Řehoř, 17. Štěpán Novotný, 20. Štěpán Dohnal, 30. Štěpán Dohnal, 31. Štěpán Dohnal, 31. Vít Štěrba, 33. Štěpán Novotný, 35. Štěpán Novotný, 37. Vít Štěrba, 37. Zdeněk Řehoř, 41. Štěpán Dohnal, 45. Zdeněk Řehoř - 26. Ondřej Slezák, 34. Jáchym Eliáš, 40. Milan Hradil, 42. Vojtěch Novák. Rozhodčí: Matěj Otáhal - Ladislav Plachý. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

Diváci: 45
FBC Gepardi Brno: Šikuta - Matula O., Matula F., Bednář, Matýsek, Jedlička - Dohnal, Řehoř (C), Novotný, Štěrba, Hochman, Kuchař, Tokár
FBŠ Hattrick Brno "B": Behringerová - Eliáš, Slezák, Milichovský, Sedlář, Dlouhá, Gheorghe,Tyll, Kříž, Hradil, Novák, Dvořák, Kučera

Začátek zápasu byl poznamenán mírnou nervozitou a vzájemným oťukáváním soupeřů. Po pěti minutách však začala úřadovat první lajna a do konce třetiny vytvořila Gepardům pohodlný čtyřbrankový náskok.

Ve druhé třetině se hra více méně srovnala, naši kluci jakoby polevili s vědomím náskoku , který narostl na šest branek a pouštěli soupeře do hry. Výsledkem byla dvě vyloučení (jedno za špatné střídání) a kontaktní branka Hattricku. Naštěstí se nám podařilo ještě v poslední minutě druhé třetiny skórovat, protože koncentrace a hra dostávaly klesající tendenci, což trenéři hráčům dostatečně důrazně připomněli o přestávce.

Že si kluci vzali tato slova k srdci ukázal hned začátek poslední periody a čtyři vstřelené branky v prvních pěti minutách. Soupeři jsme sice dovolovali mírně korigovat stav utkání, ale hrou a otevřeným brankovým účtem jsme se stále drželi ve hře a přidávali další branky. Třetí třetina byla totiž oboustranně nejvíce otevřená.

Zbyněk Matýsek (asistent trenéra): Výsledek je příznivější než předváděná hra. Hlavně ve druhé třetině jsme jakoby odpadli pod vlivem vytvořeného náskoku. Třetí třetinu jsme už předváděli konsolidovanější hru, i když okýnka v obranné hře nám moc radosti neudělala, přesto jsme rádi za výsledek, který byl pro soupeři až příliš krutý.