03.11.2021

Drama se šťastným koncem

Lukáš Beránek
Poslední říjnový den byl ve znamení zápasů týmu mužů. V Měníně nás čekaly dva zápasy, první z nich jsme sehráli proti Adamovu a hrálo se prakticky o šest bodů
2021-2022 | JM přebor, 5. kolo
31. 10. 2021, 10:15 hod.
SH Měnín

FBC Sokol Adamov

10:8

Branky a nahrávky: 3. Jakub Hladký, 6. Jakub Hladký, 7. Adam Petřivalský, 8. Adam Petřivalský, 13. Jakub Škrla, 25. Lukáš Beránek, 26. Ondřej Dohnal, 32. Matěj Blažek, 35. Lukáš Beránek, 35. Ondřej Dohnal - 2. Jan Charvát, 7. Pavel Buchta, 17. Lubomír Lukáš, 22. Jiří Pitek, 29. Lukáš Martinek, 33. Josef Zouhar, 34. Josef Zouhar, 37. Lubomír Lukáš. Rozhodčí: Pavel Vích - Filip Havlík. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
FBC Gepardi Brno: Vizina (Šlagor) – Hladký, Hrubý, Klosowicz, Blažek – Dohnal, Dess, Beránek ©, Škrla, Poliak, Kaisler, Petřivalský, Dvořák, Šubrt
FBC Sokol Adamov: Novotný - Krátký, Žlůva, Martínek, Lukáš, Pitek, Zouhar, Charvát, Buchta

Před zápasem jsme byly tyto týmy na sousedních místech v tabulce. Dal se očekávat vyrovnaný zápas.

Od nás to nebylo úplně ideální. Většina zápasu probíhala stejně. My jsme byli na míčku a jakmile se soupeři povedlo získat míček, šel do rychlého nacvičeného brejku, který uměli proměňovat.

Zápas jsme dokázali zlomit před koncem druhé třetiny, kde jme během 12 sekund udeřili hned dvakrát a dostali se do vedení 7:4.

Ve třetí třetině se Adamovu sice povedlo snížit na rozdíl jedné branky, ale nám se povedlo rychle odpovědět a tentokrát během 16 vteřin dáváme opět 2 branky a je rozhodnuto!