SH SPŠ Zlín

FBC Gepardi Brno Blue

Panthers Otrokovice

7:13

Branky a nahrávky: 00:16 Jáchym Ondráček, 01:17 Jáchym Ondráček, 03:44 Daniel Swiač, 16:17 Jáchym Ondráček (Michal Mazáč), 18:30 Jáchym Ondráček (Viktor Hubený), 24:19 Šimon Eleder (Viktor Hubený), 35:55 Tomáš Graffe (Daniel Swiač) – 05:50 Lukáš Zelík (Jan Ťopek), 07:57 Martin Pšenčík (Jakub Ťopek), 09:06 Lukáš Zelík (Jan Ťopek), 09:41 Tadeáš Fojtík (Tomáš Kulhánek), 11:33 Tomáš Kulhánek, 14:01 Tadeáš Fojtík (Štěpán Orel), 14:24 Jan Ťopek (Lukáš Zelík), 15:18 Štěpán Orel, 23:33 Jakub Ťopek (Martin Niklfeld), 25:45 Tadeáš Fojtík, 26:12 Jan Ťopek (Jakub Ťopek), 27:05 Tadeáš Fojtík, 30:41 Jakub Ťopek (Jan Ťopek)
FBC Gepardi Brno Blue: 1 Martin Procházka, 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 17 Filip Borkovec, 20 Tadeáš Jelínek, 21 Vojtěch Malík, 28 Jan Macháček, 30 Daniel Swiač, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 64 Viktor Hubený, 86 Šimon Jelínek
Panthers Otrokovice: 29 Martin Niklfeld, 7 Jonáš Konior, 11 Daniel Matoušek, 14 Martin Pšenčík, 16 Tomáš Kulhánek, 20 Robin Hasík, 22 Lukáš Zelík, 24 Tadeáš Fojtík, 38 David Žák, 51 Štěpán Očadlík, 56 Jakub Ťopek, 66 Jan Ťopek, 88 Štěpán Orel

Vstup do utkání se Gepardům povedl, a to takovým způsobem, kdy jsme po necelých 4 minutách vedli již 3:0. Po úvodních třech gólech jsme se dostali ještě více do hry a drželi jsme více míček. S tím bohužel přišli i chyby, které soupeř dokázal využít a po první třetině tak bylo skóre 3:5. Ve druhé třetině se Otrokovice dostali do ještě většího vedení, kde vedli už 8:3. Gepardi se ale nevzdali a skóre dokázali snížit na 8:5. Otrokovice do konce třetiny dokázali vstřelit ještě jeden gól a do závěrečné části zápasu tak šli s vedením o 4 branky. Třetí třetinu jsme otevřeli gólem a stáhli rozdíl ve skóre na 3 branky. Z naší zvýšené aktivity, kdy jsme se snažili ještě něco s výsledkem utkání udělat jsme ale během 4 minut dostali 4 góly a o výsledku utkání tak bylo téměř rozhodnuto. Po oddechovém času ještě každý z týmů vstřelil po jednom gólu. Víc už se toho ale v zápase nestalo a Gepardi tak po poměrně dobrém výkonu prohrávají 13:7. V tomto zápase se ukázalo, jak hodně gólů padá v prvních vteřinách po zisku míčku. V tomto zápase bylo tak držení míčku spíše nevýhodou, kdy téměř 80% branek obou týmů padlo právě z této herní situace.