SH SPŠ Zlín

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

FBC Gepardi Brno Blue

11:3

Branky a nahrávky: 04:05 Hynek Müller (Karel Fritscher), 05:35 Alexandr Zbořil, 12:57 Hynek Müller (Karel Fritscher), 14:24 Dominik Strádal, 14:41 Alexandr Zbořil (Patrik Skalický), 16:35 Tobiáš Hustý, 16:58 Patrik Skalický (Alexandr Zbořil), 19:37 Patrik Skalický (Tobiáš Hustý), 20:48 Karel Fritscher (Hynek Müller), 25:21 Dominik Strádal, 34:33 Matěj Podhrázký (Hynek Müller) – 10:13 Jáchym Ondráček, 11:12 Jáchym Ondráček, 25:40 Jáchym Ondráček (Tomáš Graffe)
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: 98 Ondřej Slatinský, 5 Jakub Kiprý, 6 Karel Fritscher, 12 Jindřich Hejna, 23 Michael Kadlec, 25 Dominik Strádal, 29 Martin Cibulka, 44 Matěj Podhrázký, 54 Čeněk Vlk, 58 Tobiáš Hustý, 71 Patrik Skalický, 75 Hynek Müller, 86 Hugo Hanák, 92 Alexandr Zbořil
FBC Gepardi Brno Blue: 1 Martin Procházka, 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 17 Filip Borkovec, 20 Tadeáš Jelínek, 21 Vojtěch Malík, 28 Jan Macháček, 30 Daniel Swiač, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 64 Viktor Hubený, 86 Šimon Jelínek

V prvním zápase jsme si do Zlína přijeli zahrát s Brněnským soupeřem Gullivers. Jeden z nejsilnějších týmů ligy byl od začátku zápasu lepším a aktivnějším týmem. Poctivá defenziva Gepardů jim ale v první třetině nedovolila více než dva góly a naopak se mladým Gepardům v závěru třetiny podařilo dva góly vsítit, a tak se šlo do druhé třetiny za vyrovnaného stavu. Ve druhé třetině jsme ale lehce polevili v koncentraci, což vedlo ke třem slepeným gólům soupeře. Ten se následně dostal na vlnu a do konce druhé třetiny navýšil své vedení již na 9:2. Gepardi ale dál bojovali a opět si ve třetí třetině začali lépe plnit své obranné povinnosti, a tak skončila třetí třetina těsným výsledkem 2:1. V celkovém součtu tedy zápas skončil 11:3.