SH TJ Znojmo

Panthers Otrokovice

FBC Gepardi Brno Blue

14:3

Branky a nahrávky: 9. Jakub Ťopek, 14. Lukáš Zelík, 15. Tadeáš Fojtík, 17. Štěpán Očadlík, 18. Lukáš Zelík, 19. Jan Ťopek, 19. Tadeáš Fojtík, 20. Jan Ťopek, 21. Štěpán Očadlík, 29. Tadeáš Fojtík, 30. Martin Pšenčík, 31. Jakub Ťopek, 32. Jan Ťopek, 35. Lukáš Zelík - 32. Šimon Eleder, 34. Jáchym Ondráček, 36. Filip Borkovec . Rozhodčí: Matyáš Reif - Patrik Navrátil .
Panthers Otrokovice: 7 Jonáš Konior, 9 Jakub Kračina, 11 Daniel MAtoušek, 12 Štěpán Očadlík, 14 Martin Pšenčík, 22 Lukáš Zelík, 24 Tadeáš Fojtík, 37 Kryštof Zuzaník, 56 Jakub Ťopek, 66 Jan Ťopek, 88 Štěpán Orel
FBC Gepardi Brno Blue: 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 7 Ondřej Remeš, 9 Michal Mazáč, 17 Filip Borkovec, 22 Jan Maňas, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 64 Viktor Hubený, 86 Šimon Jelínek, 98 Pavel Tomšíček

Další turnaj zavedl starší žáky hned po jarních prázdninách do Znojma. V prvním zápase je čekal soupeř z Otrokovic. Zápas začal v rychlém tempu a oba týmy si dokázali vytvořit několik šancí. Využít je dokázali ale jenom Otrokovičtí a po první třetině byl tak stav 0:1. Druhá třetina byla pro Gepardy třetinou hrůzy. Nepovedlo se bohužel vůbec nic a třetina skončila 0:8. V tuto chvíli bylo již o výsledku zápasu rozhodnuto. Do třetí třetiny tak šli Gepardi s cílem vstřelit alespoň nějaké góly. To se nakonec povedlo a Gepardi vstřelili tři góly. Nevydařené utkání skončilo 3:14.