2. 3. 2024, 13:30 hod.
SH Pohořelice

Florbal Vsetín

2:8

Branky a nahrávky: 22. Zdeněk Řehoř, 36. Štěpán Novotný - 8. Matěj Šebesta, 12. Filip Mynář, 17. Kryštof Poruba, 24. Matouš Náhlý, 34. Kryštof Sušeň, 37. Adam Procházka, 37. Kryštof Poruba, 44. Adam Procházka . Rozhodčí: rozhodčí: Matěj Karásek – Tomáš Otruba; vyloučení: 0:2; využití: 0:0 . Vyloučení: 0:2 . Využití: 0:0 .
FBC Gepardi Brno: Hladík (Voda) – Matula O., Matýsek, Matula F., Dobrovolný © - Kuchař, Řehoř, Navrátil, Štěrba, Novotný, Jedlička, Hochman, Novák, Podolský
Florbal Vsetín: Hudek – Sušeň, Procházka, Šebesta, Zbranek, Legát, Náhlý, Pobořil, Mynář, Poruba, Malý, Chovaník

Ve druhém utkání junioři nastoupili proti silnému Vsetínu. Vsetín byl natěšený na odvetu z Kyjova. Jak utkání dopadlo si přečtěte v reportáži.

Věděli jsme, jak těžké utkání nás čeká. Utkání začalo velmi podobně jako v Kyjově. My jsme spoléhali na důraznou obranu a spíše brejky, soupeř ukazoval svoji kvalitu a převahu na míčku. Gepardi však byli více nebezpeční, jen své šance neproměnili. To soupeře jako by nakoplo a naopak udeřili oni. Do konce první třetiny vstřelili hned 2 branky a vedli 2:0.

Druhá třetina vypadala dost podobně jako ta první. Soupeř byl opět lepší na míčku, ale neměl výložené šance. Festival neproměněných šancí na straně Gepardů pokračoval. Prolomil to až svojí střelou Řehoř, který snižoval na 1:3. Bohužel to nenastartovalo jeho spoluhráče, kteří nadále zahazovali šance. Po druhé třetině tedy prohráváme 1:4.

Soupeř jednoznačně chtěl i nadále kontrolovat hru. To se mu dařilo a náš výkon měl spíše stagnující tendenci. Nedostali jsme se do nějakého tlaku, který by naznačoval možný obrat. Naopak soupeř přidal další branky a upravil na konečných 2:8.

Lukáš Beránek (FBC Gepardi Brno): Utkání v úvodu vypadalo jako v prvním měření sil v Kyjově. Bohužel nám chybělo zasadit soupeři pomyslný hřebíček do rakve v podobě branek jako v zápase v Kyjově. To byl podle mého názoru celý problém tohoto utkání. Dostávali jsme se do šancí, ale bohužel se nám je nedařilo proměnit. To rozhodlo celé utkání. Díky soupeři za zápas!