Junioři: podruhé s Aligátory, podruhé vítězně

V Tuřanech se odehráli další zápasy ligy juniorů.
13. 11. 2022, 09:00 hod.
Sportovní hala Tuřany

FBC Aligators

6:2

Branky a nahrávky: 14. Marek Dobrovolný, 25. Štěpán Novotný, 27. Jan Kuchař, 41. Zdeněk Řehoř, 42. Tomáš Kuchař, 43. Tomáš Kuchař - 33. Mikuláš Svoboda, 36. Mikuláš Svoboda. Rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení:0:0 .
FBC Gepardi Brno: Zrza - Hladký, J. Kuchař, Dobrovolný, Matula - T. Kuchař, Dvořák, Novotný, Štěrba, Řehoř, Bretfeld, Hochman, Hladík.
FBC Aligators: Růžička - Španěl, Zouhar, Drápal, Holák, Antoš, Lokaj, Procházka, Kučera, Doupovec, Kramoliš, Doupovec, Fasora, Dostál, Čech.

Druhé vzájemné měření sil mezi Gepardy a Aligátory už nepřinesl tak dramatickou zápletku. Gepardi byli od začátku lepším týmem, do vedení se dostali chvíli před přestávkou mezi první a druhou třetinou Markem Dobrovolným.

Druhou třetinu opět měli Gepardi ve své režii, občasné šance Aligátorů zlikvidoval skvělý Vilém Zrza. Ale byli to Gepardi, kdo narušil prázdné pole v zápasu ke druhé třetině. Nejprve se prosadil Štěpán Novotný a vzápětí přesnou střelou Jan Kuchař.

O tom, že ještě není konec a z jednoznačného výsledku může být drama, přesvědčila všechny na hale v Tuřanech dvojice Doupovec Svoboda, která j´v úvodních pěti minutách zadělala na drama dvěma brankami.Důrazem před brankou však naděje Aligátorů přidusil Zdeněk Řehoř. Pět minut před koncem zápasu si Aligátoři berou time-out a zkouší vymyslet nějakou kulišárnu, kterou by ještě zápas zvrátili. Proti byl ale Tomáš Kuchař, který půl minuty po oddechovém čase dává pátou branku a za necelé dvě minuty přidává šestou po nahrávce Viléma Zrzy a stanovuje tak konečný výsledek na 6:2.