03.12.2022

Juniorka: Čtvrtá výhra v řadě a postup!

Rozlučka se třetím košem byla úspěšná. Gepardi nenechali nic náhodě a připsali si čtvrtou výhru v řadě.
2022-2023 | 2.liga JMK (JUN), 12. kolo
26. 11. 2022, 13:30 hod.
Sportovní hala Tuřany

TJ Sokol Letovice

6:1

Branky a nahrávky: 1 Novotný, 4 Novotný (Dohnal), 20 Dohnal (Hladký), 24 Štěrba (Kuchař J), 34 Dohnal, 41 Hochman - 9 Gabarík . Rozhodčí: Ponížil, Rýznar . Vyloučení: 1:1 . Využití: 1:1 .
FBC Gepardi Brno: Zrza (Chmela) – Kuchař J, Hladký ©, Dobrovolný, Matula – Novotný, Dvořák, Dohnal, Martínek, Kuchař T., Štěrba, Hochman, Řehoř, Hladík, Bretfeld, Jedlička

Od úvodu zápasu bylo patrné, kdo bude tvořit hru a lepším týmem zápasu. Už v 15 vteřině otevírá hru povedenou akcí Novotný. Stejný hráč o pár minut později ještě navyšuje vedení. Soupeř naznačil, že se s ním musí počítat. Několikrát ohrozil naši branku a do závěru třetiny stihl snížit.

Druhá třetina a třetí třetina byla opět ve znamení Gepardů. V každé periodě jsme přidali po dvou brankách. Soupeř nekladl příliš odpor a Gepardi evidentně nemuseli hrát na plný plyn.

Lukáš Beránek (Gepardi): Jsem rád, že je třetí koš za námi. Čest všem soupeřům, ale oproti prvnímu koši, ze kterého jsme nešťastně sestoupili, bylo to odlišné tempo. Kluci nebyli pod tlakem, nemuseli hrát naplno a tím byla narušena i morálka a pohoda v týmu. Doufám, že postup nás nyní nakopne a budeme schopni se vrátit k naší hře ze začátku sezóny.