FBK Atlas Blansko

4:8

Branky a nahrávky: 3 x Halva, Blaha .
FBC Gepardi Brno Yellow: Šimonik – Swiač, Smrček, Slezák, Blaha, Šenkýř – Maňas, Halva, Baláž, Kubosch, Mazáč, Škil, Žák, Tauvinkl, Kaněk

Po krátké pauze jsme se v posledním utkání střetli s Blanskem, se kterým jsme hráli třetí turnaj po sobě. Se soupeřem jsme hráli dlouho vyrovnaný duel s šancemi na obou stranách. Až po naší hrubé chybě v obraně, nepokrytím přihrávky a střelce před bránou, soupeř otevřel skóre zápasu. Kluci následně po takřka totožné akci u brány soupeře srovnali. V této fázi zápasu jsme přebírali aktivitu a dalšími dvěma akcemi, kdy Honza Maňas skvěle nahrával před bránu a Nicolas Halva nekompromisně zakončoval. Tím jsme stav otočili v náš prospěch. Ostatní naše šance končily na velice důrazné obraně, která postupně nabývala na intenzitě a byla až za hranou pravidel. Benevoletní rozhodčí bohužel v jejich zákrocích nedovolené zákroky nespatřovali. V závěru poločasu soupeř díky svému důrazu vstřelil snižující branku, čímž stanovil poločasové skóre na stav 3:2 v náš prospěch. S klukama jsme si řekli, že musíme jejich důraz ustát. Bohužel soupeř ve svém tvrdém trendu pokračoval a bohužel pro nás slavil i brankové úspěchy. Naši kluci se sice snažili, ale vždy když se dostávali do šancí, byli tvrdě atakováni. Navíc byla na nich znát i únava druhého zápasu po sobě. Ke konci zápasu už takřka půl družstva nemohla vlivem různých zranění chodit. Přesto jsme poslední slovo měli my, kdy střela obránce Matyho Blahy si našla správné místo v brance soupeře. .