02.11.2022

Junioři: Festival neproměněných šancí Gepardů využili domácí

Druhý sobotní zápas přinesl tvrdý boj s domácími Otrokovicemi, kdy se po bojovném zápasu plném nepřesností radovali z vítězství domácí.
2022-2023 | 2.liga JMK (JUN), 8. kolo
29. 10. 2022, 13:30 hod.
SH Štěrkoviště Otrokovice

Panthers Otrokovice

2:1

Branky a nahrávky: 7. Michal Odstrčil, 43. Jakub Břečka - 1. Viktor Hladík;. Rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert;. Vyloučení:1:0 . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45.

Diváci: 45
Panthers Otrokovice: T. Trenz - Odstrčil, V. Trenz, Hasilík, Stránský, Hittl, Šeďa, Kokeš, Kolář, Brázdil, Procházka, Očadilík, Břečka, Novák, Jurů, Kotačka, Kolínek.
FBC Gepardi Brno: Chmela - Hladký, Dohnal, Matula, Martínek - Štěrba, Dvořák, Novotný, Hochman, Řehoř, Hladík.

První třetina začala v rychlém tempu a již po 30 sekundách lovil domácí brankář míček ze své sítě. Gepardům toto vedení dávalo naději na další povedený zápas. Tento předpoklad se ovšem rychle změnil. Soupeř šťastným gólem srovnal stav na 1:1. To Gepardy rozhodilo a prakticky po celý zbytek zápasu se nedokázali soustředit a zkoncentrovat.

Druhá třetina přinesla nepřesný a pomalý florbal. To vyhovovalo spíše domácím, kteří pasivnější hrou čekali spíše na brejky. Ty v tomto zápasu příliš nepřicházeli, přesto Šimon v brance musel předvést několik povedených zákroků.

Před třetí třetinou jsme si říkali, že situaci může rozhodnout jediná branka. Utkání bylo celou dobu takové pomalé z obou stran. Oba soupeři už se lehce smířili s remízou a následnými nájezdy. V tom bohužel přichází chyba v rozehrávce a šťastný gól pro domácí. Opět zkoušíme hru bez brankaře. Sehráli jsme ji velmi dobře. Vypracovali jsme si 2-3 stoprocentní šance. Bohužel nám to tam nespadlo.

Lukáš Beránek (Gepardi): Tento zápas se nám vůbec nepovedl. To, co nás zdobilo v prvním zápase jsme tam nyní neměli. S hráči jsme to detailněji probrali po zápase a sami nebyli s výkonem spokojeni. Bohužel v tomto zápase bychom nedali gól ani za další 2 třetiny. Prostě nám to tam nepadalo. Jeden z nejhorších zápasů za poslední období. Nezbývá nám nic jiného, než pracovat na chybách v tréninku a brzy se vrátit zpět mezi soupeře v prvním koši.