ČKD Blansko

TJ Sokol Letovice

FBC Gepardi Brno Yellow

3:19

Branky a nahrávky: 3 x Mazáč D., 3 x Flekač, 3 x Malík, 2 x Mazáč M., 2 x Hubený, 2 x Škil, Rejzek, Kondýsek, Smrček, Macháček .

FBC Gepardi Brno Yellow: Tauvinkl – Mazáč M., Kokeš, Slezák, Rejzek, Blaha – Flekač, Kondýsek, Hubený, Smrček, Macháček, Maňas, Škil, Mazáč D., Malík

Prvním letošním soupeřem bylo družstvo z Letovic. Letovice hráli právě druhý zápas po sobě a po odehrané první třetině to na nich bylo znát. Navíc měli jen pouze 7 hráčů do pole. Naši kluci na soupeře vlétli a netrvalo dlouho a otevřeli jsme brankový účet. Kluci hráli s chutí. Skvěle kombinovali a unaveného soupeře ve všech činnostech přehrávali. Až za stavu 5:0 v první třetině jsme naší chybou v obraně soupeře nechali skórovat. Následně jsme přidali další dvě branky. Před koncem třetiny po další naší chybě v obraně, soupeř ještě korigoval stav. Zápas po první třetině za stavu 7:2 byl prakticky rozhodnut. Ve druhé třetině jsme trochu polevili, ale soupeře jsme k ničemu nepustili a sami přidali další tři branky. Ve třetí třetině se opět rozjel náš brankostroj. Kluky jsme museli krotit, protože každý si chtěl dát branku a vůbec jsme nemysleli na obranu. Naštěstí unavený soupeř neměl sílu vzdorovat. Až ke konci zápasu, opět po naší chybě v obraně, se soupeři podařilo naposledy skórovat. Naše kluky to však nezastavilo a na závěr ještě tři branky přidali. Zasloužené vítězství na zahájení sezóny.