SH Tuřany

TJ Znojmo LAUFEN CZ

FBC Gepardi Brno Blue

2:3

Branky a nahrávky: 5. Jakub Votava, 6. Matyáš Přibil - 24. Simon Bartoš, 29. Filip Matula, 35. Simon Bartoš. Rozhodčí: Patrik Navrátil - Vojtěch Novák. Vyloučení: 0:0 Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Diváci: 40

FBC Gepardi Brno Blue: Voda - Novotný, Podolský, Matýsek, Borkovec - Bartoš, Matula, Eleder, Ondráček, Trojan, Lojek.

Na druhý zápas tohoto sobotního dne jsme se dobře připravili analýzou nedostatků z prvního zápasu. Znojmo proti nám nastoupilo jako dopředu známý vítěz, ale nás to nijak nevyděsilo. Po bojovné první třetině jsme prohrávali 0:2, nicméně jsme se nevzdali a do druhé třetiny jsme nastoupili ještě odhodlanější s výsledkem něco udělat. S neskutečným nasazením a důrazem se nám podařilo snížit skóre na jednu branku (1:2) a uvědomit si, že zápas ještě není prohraný. V poslední třetině tohoto dne jsme předvedli náš doposud nejlepší výkon a po dechberoucím výkonu jsme dokázali minutu a půl před koncem převzít vedení za stavu 3:2 a tento výsledek udržet až do konce.

Kluci předvedli neskutečné výkony s ohromným tempem, který se budeme snažit dostat do všech nadcházejících zápasů.