SH Tuřany

Bulldogs Brno Orange

FBC Gepardi Brno Blue

1:17

Branky Gepardů:Jáchym Ondráček - 4, David Mazáč - 4, Šimon Eleder - 3, Michal Mazáč - 2, Šimon Jelínek, Filip Borkovec, Pavel Tomšíček, Štěpán Zderčík .

FBC Gepardi Brno Blue: Chmela - Zderčík, Tomšíček, Boček, Jelínek T., – Jelínek Š., Ondráček, Borkovec, Mazáč M., Eleder, Mazáč D

První letošní turnaj mladších žáků v Tuřanech byl specifický v tom, že družstvo FBC Dragons se předem omluvilo. Zbývající tři družstva tak hráli zápasy 3 x 12 minut. V prvním zápase jsme vyzvali Buldoky. Hned od začátku bylo naše družstvo aktivnější. Rychlou kombinační hrou jsme se brzy ujali vedení, které se rychle navyšovalo. Soupeře jsme v této části prakticky k ničemu nepustili. Skóre na konci třetiny se zastavilo na stavu 10 : 0. Ve druhé části se obraz hry nezměnil. Naši kluci, vědomi si vysokého vedení, předváděli krásnou kombinační hru, která se přítomným rodičům a fandům našeho týmu musela líbit. V této části hry jsme přidali dalších 5 branek. Ve třetí části hry již kluci začali šetřit síly na další utkání. Stále měli hru pod kontrolou, více kombinovali než stříleli. Soupeří jsme naší chybou v obraně dovolili ke konci utkání vstřelit čestný úspěch. My jsme přidali v této části tři branky. Jedinou kaňkou na skvěle odehraném utkání byla neubráněná nula pro Toma v bráně.