FBC Gepardi Brno Blue

1:3

Branky Gepardů: Šimon Eleder - 3 .

FBC Gepardi Brno Blue: Chmela – Tomšíček, Jelínek T, Boček – Eleder, Zderčík, Malík, Jelínek Š., Ondráček

Před utkáním jsem klukům řekl, že dnešní výkony jsou lepší a lepší. Ve druhém zápase podle mě ukázali tak 80% potenciálu. Před tímto zápase jsme si řekli, že chceme ukázat 100% potenciál. Nechápu, kde v sobě kluci vzali tolik sil, ale tohle utkání mělo tak 120% potenciál jejich hry. Naše hra mělo všechno na soupeře jsme vletěli všude jsme byli první. Po dvou minutách to mohlo být klidně 3:0. Bohužel stav byl stále 0:0. Reakce trenéra soupeře byla jasná, vzal si ihned ze začátku utkání time-out. Ani ten nepomohl a v poločase jsme vedli 2:0. Ve druhé polovině utkání na nás domácí vletěli. Naši kluci postupně samozřejmě začali ztrácet na aktivitě. Bylo to samozřejmé už nebylo mnoho sil. Ovšem festival zahozených šancí na obou stranách a značná dávka štěstí byla na naší straně a brali jsme výhru 3:1.

Lukáše Beránek(trenér): Hodnotí se mi to špatně. Byl jsem zklamaný, že někteří kluci se z mnoha důvodů nemohli zúčastnit. Bylo mi jasné, že turnaj bude nesmírně těžký. Přestože jsem si byl vědom počtu hráčů a snažil jsem se k tomu přihlížet. Dělím turnaj na 2 poloviny. První polovina byla opravdu nepovedená, což jsme si s hráči řekli. Ta druhá naopak ukázala, že je v týmu výborná parta, což je pro mě jako jejich trenéra vůbec to nejdůležitější!