K1 Florbal Židenice Black

7:2

Branky Gepardů: Jáchym Ondráček - 3, Šimon Eleder - 3, Šimon Jelínek
FBC Gepardi Brno Blue: Chmela - Zderčík, Rejzek, Palásek, Boček, Jelínek T., – Jelínek Š., Ondráček, Borkovec, Eleder, Mazáč, Hubený, Flekač, Maňas, Mašek

Předposlední turnaj mladších žáků v letošní ligové sezoně jsme pojali jako přípravu na nadcházející velké turnaje v Praze, Ostravě a Brně. Proto jsme na turnaj nominovali všechny zdravé hráče z kádru. Nastoupili jsme se třemi útoky a pěti obránci. V prvním zápase jsme se střetli s družstvem z Židenic. Na našich klucích bylo vidět, že se hledají. Vázla nám rozehrávka. Soupeř naopak začal velice aktivně a snažil se nás zatlačit. Skórovat se mu však nepodařilo i díky velice spolehlivému Tomovi v bráně. Jako první jsme nakonec skórovali my. Soupeř ale takřka bezprostředně srovnal. Pak za hru na zemi byl vyloučen Jáchym Ondráček. Oslabení jsme zvládli. Naopak po naskočení z trestné lavice Jáchym zvýšil na konečné poločasové skóre 2:1. Ve druhé půli jsme opět první vstřelili branku my. Soupeř stihl ještě jednou zareagovat po naší chybě, ale to bylo z jeho strany vše. Dále padaly již branky jen do sítě soupeře.