28.02.2022

Z Křenovic odjíždíme s bilancí 1:1

Ondřej Dohnal
S favoritem zápasu a lídrem tabulky drželi Gepardi krok, z vítězství se ale radovali Troopers
2021-2022 | 2.liga JMK, 16. kolo
26. 2. 2022, 16:00 hod.
SH Křenovice

SK Troopers

7:4

Branky a nahrávky: 4. Ondřej Trávníček, 9. Tadeáš Jelínek, 10. Jan Jirásek, 30. Šimon Koutný, 33. Ondřej Trávníček, 37. Ondřej Trávníček, 40. Tadeáš Jelínek - 8. Vít Štěrba, 16. Filip Matula, 39. Štěpán Dohnal, 40. Štěpán Novotný. Rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bohumil Žlůva. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení:1:0 .
SK Troopers: Ursacher - Ráček, Kott, Jirásek - Karafiát, Kubečka, Koutný, Věchet, Paulík, Jelínek, Umlášek, Krásek, Trávníček
FBC Gepardi Brno: Chmela - Matula, O., Bednář, Matýsek, Gajdůšek - Dohnal, Řehoř, Kuchař, Štěrba, Hochman, Novotný, Jedlička, Matula F.

Druhý zápas s lídrem tabulky měl poněkud odlišný obraz. Hned v první třetině odskočili Troopers na rozdíl dvou branek, ale Gepardi nic nevzdávali. Hned po přestávce zapsal první branku mezi dorostenci Filip Matula a hra se stávala postupně vyrovnanou. Bohužel Gepardi inkasují pouhé tři vteřiny před druhou přestávkou. Třetí třetinu již mají více ze hry Troopers, ale Gepardi sympatickým výkonem neházejí flintu do obilí a vybudovaný náskok soupeře snižují opět na rozdíl dvou branek . Poslední slovo v zápasu měli ale hráči v černozelených dresech.