30. 1. 2022, 10:30 hod.
SH Širůch Staré Město

FBC Aligators

2:4

Branky a nahrávky:14. Luboš Dostál, 21. Vojtěch Procházka - 3. David Dvořák, 8. Matěj Vorba, 24. Matěj Blažek, 33. Štěpán Novotný; . Rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš. Vyloučení:2:1 . Využití: 0:1. V oslabení:0:0 .
FBC Aligators: Padalík - Procházka, Tylšar, Dostál, Zouhar, Grega, Kučera, Čech, Dolíhal, Lokaj
FBC Gepardi Brno: Chmela - Vorba, Blažek, Hladký, Bednář - Dohnal, Řehoř, Novotný, Vicente, Dvořák,

Oba týmy nastoupil v ne příliš početné sestavě, Gepardům musela vypomoci celá lajna dorostenců.

Hned v úvodu se Gepardi dostali do vedení a následně odskočili na dvoubrankový náskok díky využité přesilovce. Za Aligátory snižoval jejich hráč prakticky ihned po návratu z trestné lavice v závěru první třetiny.

Ve druhé tetině viděli nepočetní diváci srovnání stavu utkání v páté minutě, ale Gepardi byli na míčku lepší a zaslouženě se opět dostali do vedení Poslendí branak utkán adal záhy po zahájení třetí periody.