14.10.2021

Proti lídrovi tabulky bez bodu

Lukáš Beránek
Těžký zápas odehráli Gepardi v prvním sobotním utkání. Soupeřem mu byl tým Florec Brno, který aktuálně okupuje první místo v tabulce Přeboru.
2021-2022 | JM přebor, 3. kolo
9. 10. 2021, 10:15 hod.
Hala Veterina

Florec Brno

4:1

Branky a nahrávky: 8. Vrba Filip, 16. Jan Krobauer, 17. Michal Dýr, 38. Tomáš Vaculík - 8. Matěj Blažek. Rozhodčí: Jiří Obalil - Zdeněk Mlčoušek. Vyloučení: 5:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
Florec Brno: Mayer J. - Mošat, Janek, Polášek - Krobauer, Vaculík, Filip, Dýr, Pliska, Mayer M., Opiol,
FBC Gepardi Brno: Vizina (Šlagor) – Hladký, Dostál, Blažek M., Vorba – Petřivalský, Šubrt, Beránek ©, Kaisler, Škrla, Blažek F, Kuba M., Dess, Dvořák

Z minulého turnaje jsme tušili, jaký zápas nás čeká. Už od prvních vteřin jsme to začali poznávat také. Soupeř hrál velmi dobrý florbal ze zabezpečení obrany. Hrozně špatně se jim překonával obranný blok. V první třetině jsme ještě na branku soupeře dokázali reagovat a byl stav 1:1. Ve druhé třetině soupeř udeřil během 30 sekund dvakrát a bylo vymalováno. Soupeř ještě nesmyslně dohrával souboje a po každé naší akci či souboji jsme si vyslechli nadávku. Takhle si bohužel florbal nepředstavujeme, a proto jsme byli rádi, že odházíme ve zdraví. V zápase nás může mrzet spousta neproměněných přesilovek