Muži
07.10.2021

Vyrovnané derby a dobré pocity z premiéry

Lukáš Beránek
Ani ve druhém zápase tým mužů nezklamal, favorizovanému celku Troopers byl vyrovnaným soupeřem.
2021-2022 | JM přebor, 2. kolo
3. 10. 2021, 14:00 hod.

FBC Gepardi Brno

SK Troopers Delta

2:3

Branky a nahrávky: 11. Ondřej Dohnal, 39. Ondřej Dohnal - 11. Lukáš Hanáček, 30. Lukáš Hanáček, 38. Lukáš Hanáček. Rozhodčí: Tadeáš Grega - Tomáš Fuciman. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Diváci: 12
FBC Gepardi Brno: Vizina (Šlagor) – Hladký, Dostál, Hrubý, Petřivalský – Dohnal, Beránek ©, Kaisler, Poliak, Škrla, Blažek, Kuba M., Dess, Kuba P.
SK Troopers Delta: Janča (Kobylka) - Marassi, Langášek, Peitl, Kořenek M., Hanáček A. - Těšlík, Kubica, Hanáček L., Grishchenko, Jedlička, Kořenek P., Domlátil
Tým byl povzbuzen po první výhře v soutěži a byl odhodlán opět uspět.
Od prvních minut je však znát, že to bude hrozně vyrovnané utkání. Oba týmy mají své šance, které likvidují skvělí golmani. V 11.minutě jdou Troopers do vedení ovšem po 19 sekundách opět zafunguje souhra Beránek–Dohnal a vyrovnáváme.
Druhá třetina branku nepřinesla a hra byla neustále vyrovnaná. Soupeř možná držel více míček, ale na šance to bylo zhruba vyrovnané.
Třetí třetina začíná v opatrném duchu. Soupeř naši obranu prolomil v 30.minutě. Po chvíli si bereme time out a zkoušíme vymyslet plány na závěrečný tlak. Plány nám kazí ve 38 minutě Lukáš Hanáček, který kompletuje hattrick a Troopers odskakují na rozdíl dvou branek. Zkoušíme hru bez brankaře a 5 sekund před koncem po standartní situaci opět souhra dvojice Beránek–Dohnal a snižujeme na konečných 2:3. Už zbývalo málo času na další branku a odcházíme poraženi, přesto s výkonem spokojeni.
Ohlasy
Komentář kapitána a trenéra Lukáše Beránka: Jsem rád, že tým vstoupil to soutěže úspěšně. První zápasy nám ukázaly, že liga bude hrozně vyrovnaná. My musíme zlepšit efektivitu hlavně druhé formace. S Ondrou Dohnalem se hraje parádně ovšem z 12 gólů na turnaji jsme 9 zařídili jen my dva, a to je hrozně málo. Potřebujeme přínos i ostatních formací. Na tom musíme zapracovat! Děkuji týmu a hlavně juniorům, kteří se skvěle chopili šance a řekli si o další nominace! Těším se na další turnaj!