07.10.2021

Úspěšná premiéra

Lukáš Beránek
V neděli vstoupili do ligových bojů poprvé také muži. Nově postavený tým rozhodně nezklamal a v prvním zápase si připsal také první bodovou úrodu.
2021-2022 | JM přebor, 1. kolo
3. 10. 2021, 00:00 hod.

FBK Atlas Blansko "B"

8:10

Branky a nahrávky: 7. Marek Moučka, 7. Vojtěch Fedra, 8. Dominik Janík, 20. Čestmír Sekanina, 26. Vojtěch Fedra, 36. Vojtěch Fedra, 39. Dominik Janík, 39. Jan Frýdek - 5. Ondřej Dohnal, 11. Lukáš Beránek, 17. Ondřej Dohnal, 18. Jakub Škrla, 19. Ondřej Dohnal, 23. Ondřej Dohnal, 30. Jakub Škrla, 31. Adam Petřivalský, 35. Michal Dess, 35. Ondřej Dohnal. Rozhodčí: Tadeáš Grega - Radek Šafář. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

Diváci: 16
FBK Atlas Blansko "B": Malík - Sedlák, Daněk, Frýdek, Moučka, Fedra, Sekanina, Janík, Kubíček
FBC Gepardi Brno: Šlagor (Vizina) – Hladký, Dostál, Hrubý, Petřivalský – Dohnal, Beránek (C), Kaisler, Poliak, Škrla, Blažek, Kuba M., Dess, Kuba P.
První soutěžní utkání pro naše muže.

Nikdo nevěděl, co očekávat. V zápasech před námi bylo vidět, že to bude hodně fyzický florbal.

Od úvodu zápasu byl vidět záměr soupeře hrát jednoduchý florbal. My jsme se tomu snažili vyrovnávat. V 5.minutě jdeme do vedení. Ovšem mezi 6. a 7.minutou inkasujeme 3 branky. Do konce první třetiny ještě dokážeme snížit na 2:3 a víme, že je to hratelné.

Druhá třetina je spíše v naší režii a když opět funguje osvědčená spolupráce Dohnal-Beránek a podpoří je i Kuba Škrla vedeme 4:6. Soupeř snižuje na 5:6 4 sekundy před koncem druhé třetiny a opět jim dáváme zbytečnou šanci.

Ve třetí třetině je hra naše a vedeme už 5:10 ovšem ke konci už opadlo soustředění a soupeř upravuje na 8:10.