Mladší žáci
27.09.2021

Na závěr s výhrou

Zbyněk Matýsek
V posledním zápase sobotního turnaje se mladší žáci dočkaly vytouženého vítězství nad domácím týmem.
2021-2022 | JM liga, 3. kolo
25. 9. 2021, 13:00 hod.
SH TJ Znojmo

TJ Znojmo LAUFEN CZ Black

FBC Gepardi Brno Blue

1:3

Branky Gepardů: Šimon Eleder, Viktor Hubený, Filip Borkovec.

FBC Gepardi Brno Blue: Tauvinkl – Zderčík, Tomšíček, Jelínek T., Boček – Eleder, Jelínek Š., Ondráček, Hubený, Mazáč, Borkovec

Poslední zápas dne. Průběh předchozích zápasů nám napovídal, že to bude nejvíce vyrovnané utkání. Kluky jsme se pokusili na úvod utkání připravit a nahecovat na všechny možné scénáře, protože Znojmo se v předchozích zápasech ukazovalo jako fyzicky silný tým.

Úvod zápasu ukázal, že to bude o pár gólech. Dlouho je stav 0:0 ovšem pak se dostává k dorážce Šimon Eleder a dostáváme se do vedení. Kluci se dostali do laufu, a ještě do poločasu přidáváme druhý gól, opět po dorážce, tentokrát od Vikiho Hubenýho.

Konečně se nám daří být v soubojích první. Poločas pomohl spíše Znojmu my jsme vypadli lehce z tempa a v 7.minutě inkasujeme na 2:1. 3 minuty před koncem však uklidňuje situaci krásných gólem Filda Borkovec. Znojmo se na závěrečný tlak nezmohlo, a tak vítězíme.

Lukáš Beránek (trenér): Věděli jsme, že nás na úvod čeká velmi těžký turnaj. Všichni soupeři jsou z áčkového koše. Všechny zápasy nám ukázali, kde všude se musíme zlepšit na tréninku a během sezóny. Jsem moc rád, že kluci urvali poslední zápas a odjížděl s jednou výhrou, která je určitě nakopla do dalších zápasů.