SH Maloměřice

FBC Gepardi Brno Yellow

Florbal Rosice

2:6

Branky: 32. Šimon Eleder, 36. Jáchym Ondráček - 6. Vojtěch Král, 11. Filip Hanuš, 19. Tobiáš Kroutil, 21. Štěpán Fiala, 27. Tobiáš Kroutil, 35. Vítězslav Mikeš . Rozhodčí: Martin Kříž - Ondřej Slezák .
FBC Gepardi Brno Yellow: 4 Jáchym Ondráček, 15 Vladimír Škil, 25 Ondřej Mašek, 38 Ferdinand Kubík, 40 Šimon Eleder, 67 Ondřej Daněk, 76 Adam Navrátil, 78 Michal Vrzal, 82 Jakub Šenkýř, 89 Martin Vykydal
Florbal Rosice: 10 Vítězslav Mikeš, 18 Filip Hanuš, 19 Jan Poledňa, 23 Ondřej Wűnsch, 44 Martin Bělohradský, 46 Štěpán Fiala, 57 Vojtěch Král, 59 Tobiáš Kroutil, 69 Václav Švec, 71 Lukáš Procházka, 88 Elena Niederhafnerová

První zápas v Maloměřické hale naše yellow odehrálo proti třetímu týmu tabulky. Gepardi hráli od začátku velmi aktivně a dařilo se jim dostupovat hráče Rosic. Nicméně i přes velmi dobré výkony se podařilo hráčům protějšího klubu vstřelit v první třetině dva góly zatímco gepardi byli bez vstřelené branky. Druhá třetina se vyvíjela ve velmi podobném duchu a ne náhodou skončila naprosto totožně jako ta první. Ve třetí třetině se ale už zadalo dařit střelecky i Gepardům. První branku vstřelil Jáchym Ondráček a asistoval Šimon Eleder a následují branka padla až ke konci zápasu v poslední minutě za přispění stejných hráčů, jen v opačném pořadí. Konečný stav po vyrovnané třetí třetině se tedy zastavil na 2:6.