SH ZŠ Šlapanice

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

FBC Gepardi Brno Blue

9:6

Branky a nahrávky: 2. Pavel Labaj, 5. Matěj Ryška, 5. Jakub Krakovec, 18. Pavel Labaj, 27. Viktor Majtán, 30. Matyáš Hanzalík, 31. Marek Šimkovič, 31. Matěj Hrnek, 33. Tobiáš Mráka - 1. Jáchym Ondráček, 1. Viktor Hubený, 11. Tomáš Graffe, 20. Jáchym Ondráček, 22. Tomáš Graffe, 29. Jáchym Ondráček . Rozhodčí: Bohumil Žlůva - Lukáš Žlůva .
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín: 4 Tobiáš Mráka, 6 Matěj Ryška, 10 Dominik Půček, 14 Matyáš Hanzalík, 20 Viktor Majtán, 24 Pavel Labaj, 29 Tomáš Grof, 36 Marek Šimkovič, 65 Jakub Krakovec, 69 Matěj Hrnek, 86 Dominik Navrátil
FBC Gepardi Brno Blue: 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 16 Jan Kokeš, 17 Filip Borkovec, 21 Vojtěch Malík, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 64 Viktor Hubený, 86 Šimon Jelínek

Do druhého zápasu vstoupili Gepardi mnohem lépe připraveni podat co nejlepší výkon a od začátku zápasu to bylo vidět. Proti velmi dobrému soupeři z Hodonína Gepardi začali tím nejlepším možným způsobem, a to když po minutě hry vedli již 2:0. To mladé šelmy ještě více povzbudilo a během první třetiny si dokázali vypracovat velké množství šancí. Výborný brankář Hodonína za svá záda v první třetině pustil ale už jen jednu střelu. Hráči soupeře také ukázali kvalitu v útoku a po první třetině byl stav 3:3. Tato třetina byla nejlepší třetinou, co Gepardi v sezóně odehráli. Vypadalo to, že do druhého zápasu nastoupil zcela jiný tým. Ve druhé části velmi koncentrovaný a zodpovědný přístup hráčů k zápasu pokračoval a odměnou jim byla vítězná třetina 2:1. Do třetí části zápasu tak šli Gepardi s překvapivým ale zároveň spravedlivým vedením o jeden gól. Ze začátku třetiny dal každý z týmů po jednom gólu a Gepardi tak stále drželi vedení o jeden gól. Pak ale přišla nepovedená minuta a z vedení najednou museli Gepardi dotahovat dvoubrankovou ztrátu. Tu se již dohnat nepovedlo. Naopak soupeř přidal ještě jednu branku a zápas tak skončil výsledkem 6:9 z pohledu Gepardů.