SH ZŠ Šlapanice

FBC Gepardi Brno Blue

TJ Znojmo LAUFEN CZ

3:10

Branky: 3. Tomáš Graffe, 24. Šimon Jelínek, 36. Tomáš Graffe - 1. Michal Jedlička, 6. Patrik Olej, 11. Matyáš Pospíšil, 11. Jan Klíč, 15. Dominik Wald, 22. Patrik Olej, 26. Patrik Olej, 27. David Medek, 33. Jan Klíč, 33. Michal Jedlička . Rozhodčí: Žlůva Bohumil, Žlůva Lukáš .
FBC Gepardi Brno Blue: 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 7 Ondřej Remeš, 9 Michal Mazáč, 16 Jan Kokeš, 17 Filip Borkovec, 21 Vojtěch Malík, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 64 Viktor Hubený, 86 Šimon Jelínek
TJ Znojmo LAUFEN CZ: 7 Jan Klíč, 17 Matyáš Pospíšil, 30 David Sedlák, 46 David Medek, 70 Šimon Stegura, 71 Dominik Wald, 76 Patrik Olej, 77 Jakub Žižka, 79 Michal Jedlička, 88 Vojtěch Toufar, 99 Adam Kratochvíl

Domácí turnaj ve Šlapanicích odstartoval zápasem Gepardů se Znojmem. Lépe začali hosté, a to když po minutě hry vstřelili úvodní gól. O minutu později ovšem Gepardi srovnali stav zápasu na 1:1. V polovině první třetiny se Znojmu podařilo vstřelit další gól a když dalšími dvěma slepenými góly na konci třetiny zvýšilo Znojmo již na 4:1, tak to s šancemi Gepardů nevypadalo příliš dobře. Gepardi byli v tomto zápase bohužel slabším týmem a nedařilo se téměř nic. Obraz hry vypadl ve druhé a třetí části úplně stejně. Znojmo bylo lepší na míčku a pomalu přidávalo jeden gól za druhým. Ze hry Gepardů postupně vymizely i šance, které tým hrající v modrých dresech měl na začátku zápasu. Utkání nakonec skončilo poměrem 10:3 pro hosty ze Znojma.