VUT CESA Brno 2

FBC Gepardi Brno Yellow

FBŠ Hattrick Brno Blue

2:14

Branky a nahrávky: 09:08 24 David Palásek (28 Macháček)25:16 24 David Palásek (26 Havlíček) - 07:02 7 Matěj Bartoloměj Pitlach, 07:48 20 Martin Unčovský (7 Pitlach), 18:41 7 Matěj Bartoloměj Pitlach (45 Jonáš), 20:31 45 Vojtěch Jonáš, 21:04 30 Max Horák (12 Pernický), 25:50 12 Jakub Pernický (88 Džingozov), 26:49 88 Lukáš Džingozov (98 Dvořák), 29:16 12 Jakub Pernický (45 Jonáš), 3:20 55 Lukáš Beran, 30:59 98 František Dvořák (88 Džingozov), 31:15 40 Jiří Pospíšek (98 Dvořák), 33:45 45 Vojtěch Jonáš (20 Unčovský), 35:36 45 Vojtěch Jonáš, 35:44 88 Lukáš Džingozov (12 Pernický) . Rozhodčí: Pacal Štěpán, Tretera Daniel .
FBC Gepardi Brno Yellow: 15 Vladimír Škil, 20 Tadeáš Jelínek, 24 David Palásek, 25 Ondřej Mašek, 28 Jan Macháček, 30 Adam Navrátil, 65 Václav Kaněk, 67 Michal Vrzal, 76 Martin Vyvydal
FBŠ Hattrick Brno Blue: 7 Matěj Bartoloměj Pitlach, 9 Antonín Stejskal, 12 Jakub Pernický, 20 Martin Unčovský, 30 Max Horák, 40 Jiří Pospíšek, 41 Luboš Musil, 45 Vojtěch Jonáš, 55 Lukáš Beran, 88 Lukáš Džingozov, 94 Jakub Jurisa, 98 František Dvořák

Yellow tým starších žáků nastoupil v sobotu na VUT v oslabené sestvě s dvěma nováčky napřed proti Hattricku. Na úvod byla hra vyrovnaná, Hattrick se dokázal kombinačně dostat před Dana, který ale svůj tým držel, z Gepardů se do zakončení tlačil hlavně David. Po polovině první třetiny jsme obdrželi gól ze sporně nařízeného nájezdu, Hattrick za chvíli přidal druhý, ale Gepardi se nepoložili a David nás svým góle udržel v dostřelu.

V druhé třetině se Gepardi snažili o srovnání, ale narážely na výborný výkon bývalého Geparda Toma Chmely v bráně Hattricku, po půlce zápasu pak soupeř využil několik brajků a třemi góly odskočil. Do poslední třetiny jsme šli se snahou s výsledkem něco udělat, David trefil z úniku svůj druhý gól v zápase, ale bylo vidět, že nám dochází síly, nezvládali jsme dostupovat soupeře a Hattrick když měl čas na přípravu, pálil na Danovu bránu nechytatelné střely. Ze začátku vyrovnaný zápas tak skončil jasně pro soupeře.