SH Rousínov

FBC Gepardi Brno Yellow

TJ Znojmo LAUFEN CZ Green

6:3

Branky a nahrávky: 02:17 40 Šimon Eleder, 04:07 7 Ondřej Remeš (98 Pavel Tomšíček), 05:54 83 Radim Boček, 15:49 40 Šimon Eleder (83 Radim Boček), 23:42 65 Václav Kaněk, 28:16 40 Šimon Eleder - 05:36 96 Tomáš Polák (23 Adéla Mičová), 21:52 20 Matthias Stöckelmaier (96 Tomáš Polák), 31:22 25 Petr Žampa . Rozhodčí: Valehrach Lukáš, Kříž Martin .
FBC Gepardi Brno Yellow: 7 Ondřej Remeš, 20 Tadeáš Jelínek, 24 David Palásek, 40 Šimon Eleder, 65 Václav Kaněk, 83 Radim Boček, 89 Adam Navrátil, 98 Pavel Tomšíček
TJ Znojmo LAUFEN CZ Green: 10 Vojtěch Žilinec, 18 Tomáš Krula, 20 Matthias Stöckelmaier, 23 Adéla Mičová, 24 Matěj Knoflíček, 25 Petr Žampa, 43 David Weidenthaler, 60 Matyáš Reich, 67 Peter Kejzlar, 78 Jakub Janíček, 88 Františka Klaudingerová, 96 Tomáš Polák

Druhý zápas v Rousínově odehráli kluci z yellow proti týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ. Do tohoto zápasu nastoupili kluci z gepardů s obrovskou motivací a odhodláním vyhrát. Bylo vidět, že každý hráč chce dát gól. Hned po první třetině tak modrožlutí vedli 3:1. První branku v gepardím dresu si vstřelil Ondřej Remeš, který předváděl oba zápasy výborné výkony. Ve druhé části vydržela převaha psaného domácího celku a gepardi šli do třetí části zápasu s vedením 5:2. třetí část se Znojmo lehce vyrovnalo tempu hry, a tak ve třetí třetině se každý tým trefil jednou. V zápase se vyznamenal Šimon Eleder, kterému se podařil vstřelit hattrick.