SH Tuřany

FBC Gepardi Brno Yellow

FBK Atlas Blansko

4:9

Branky a nahrávky: 12:37 Tomáš Graffe, 26:22 Vojtěch Malík, 29:49 Jan Budík (Jan Maňas), 33:29 Tomáš Graffe, (Ondřej Remeš) – 06:52 William Baráth (Petr Bárta), 14:13 William Baráth (Ondřej Kala), 17:35 William Baráth (Matěj Komárek), 25:53 Petr Bárta, 27:33 William Baráth, 28:28 Ondřej Kala (Martin Kala), 28:50 William Baráth (Dita Škaroupková), 32:14 William Baráth (Martin Kala), 32:48 Zbyněk Pacas (Alex Müller) . Rozhodčí: Zbořil Lukáš, Klvač Jakub .
FBC Gepardi Brno Yellow: 32 David Flekač, 16 Jan Kokeš, 17 Filip Borkovec, 21 Vojtěch Malík, 22 Jan Maňas, 27 Jan Budík, 37 Miroslav Baláš, 61 Tomáš Graffe, 76 Ondřej Remeš, 98 Pavel Tomšíček
FBK Atlas Blansko: 1 Matěj Komárek, 3 Jan Zachoval, 6 William Baráth, 8 Lukáš Dvořák, 11 Oskar Dosedla, 15 Dita Škaroupková, 17 Jonáš Jurásek, 18 Alex Müller, 19 Jakub Šejnoha, 22 Martin Kala, 43 Petr Bárta, 44 Ondřej Kala, 96 Zbyněk Pacas

Ve druhém zápase čekal Gepardy zápas proti Blansku. První třetina přinesla několik šancí na obou stranách. Úspěšný byl ale pouze soupeř, a tak bylo skóre po první třetině 0:1. Do druhé třetiny chtěli Gepardi hrát mnohem aktivněji a s větším tlakem do branky. Přesně toto se dařilo plnit a vyplynul z toho brzký vyrovnávací gól. Z aktivní hry ale plynuly také nějaké chyby a dvě z nich dokázal soupeř ve druhé třetině potrestat. Gepardi tak na začátku třetí třetiny ztráceli dva góly. Snaha o vyrovnání a aktivní hra Gepardů přinesla ve třetí třetině gólovou nálož. Bohužel více gólů opět vstřelil soupeř. I přes obdržené góly, byl ale výkon Gepardů ve třetí třetině dobrý a vstřelili tři góly. Zápas tak ale ovládl soupeř z Blanska.